HS - Nefunkční - VYŘEŠENO

Zdravím, asi hodinu po zvýšení slotů ze čtyř na deset začal server padat. Nejde nahodit, vždy jen na chvíli, a pět sekund po tom, co se zapne, tak spadne. Prosím o opravu.

Komentáře

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahoj, nemyslíš, že ti tu chybí tvůj nick ve hře? Aby admini věděli čí hráčský server mají řešit - vždy nemají hráči stejné nicky ve hře i na forum :)
  • Zjistili jsme, že se nám někdo hacknul na server, jelikož spadl, asi na půl hodiny nešel, už jde, a když jsme se připojili, tak byl z poloviny rozgriefovaný. 
  • Starý spawn + přilehlé budovy jsou zničeny úplně, ve světě jsou díry a kolem nového spawnu i písek, přijde mi to divné, protože server byl vypnutý a nikdo se nemohl připojit a rozgriefovat to.
  • @Monty70 @M1nef4n  Promiňte že vás označuji, ale potřebovali bychom vědět, kdy a kdo to byl, někdo totiž udělal velký příkaz s WE a pak to spadlo a někdo to griefnul ještě víc, ale z A-T jsme byli online pouze 3, já, Alex a ještě jeden náš kamarád se kterým jsme volali a my měli pouze právo na WE, nikdo jiný, takže nevíme, kdo to mohl být.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Takže asi takhle:

Máš krysu v admin týmu která ti škodí. Vyhaž všechny co neznáš a budeš mít klid.
    • Zjistili jsme, že se nám někdo hacknul na server, 
    Nesmysl. Kdyby něco takového šlo, tak proč by někdo hackoval zrovna tvůj server? Proč by nehacknul GameTeam?

Do PM ti pošlu logy a můžeš se tím prokousat sám, já ti tu krysu opravdu hledat nebudu.

• Dobře, díky, jenže mám problém se stažením toho souboru s logama, potřebuji decryption key, který já nevím, jaký je
  • Potřebovala bych vyřešit jednu věc -

Dnes, 14.7. mi opět spadl server a nejde zapnout. Když se ho pokouším zapnout, tak mi to napíše : Already connect to server (nebo tak nějak). Nevím, co s tím zase je. (Nick ve hře : ElikDaBest)
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Restartováno
  • Děkuji.
    Již vše fachčí :D.
Tato diskuze je zavřená.