Plugin Jobs

Ahoj už ma dosť dlhu dobu štve že hráči na HS môžu získať peniaze iba zabijaním mobov alebo kuponom  no tak ma napadlo či by ste nepridali Plugin jobs podla mňa to není zlý nápad určite by ho ocenili aj ostatný proste by bolo jednoduchšie urobiť ekonomiku na Hskach.

Komentáře

• Môžeš money predávať cez trade,kupony,zabijanie mobov, alebo predávanie a kupovanie pres cedulky [buy]
    a [sell] takže môj názor je že si majitel hs môže skontrolovat money čo dává hráčom. Jobs by bolo nekontrolovatelné. Podla mňa je spôsobov ako získať money dosť. Len o nich nevieš.
  • Ale pre hráčov je lepšie mať neakú prácu ktorú môžu expiť a zvyšovať lvl na nej ako kupovať money predávať itemy či zabíjať mobov ... Lebo v plugine Jobs máš veľa práci a je to vacšia sranda ako predávať itemy či furt zabíjať monštrá ..
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    @RebelMoon2003 
    Lze v pluginu ze hry nastavovat kolik hráč dostane za určitou práci?
    Lze v pluginu ze hry nastavovat nové zaměstnání?

Nemyslím, že by bylo vhodné mít na všech HS stejné zaměstnání se stejným "platem".
  • Ahoj

Napadlo mě, že by hráči s lv 100+ mohli odesílat ty soubory Tobě ( Monty70 ) a potom jen replacnul starý soubor novým a bylo by... Sice jo, je to pro hráče složité, ale jestli to chtějí mít, tak musí něco udělat. :)
    A napadl mě tento pluing ( nvm jestli ho podporujete, ale vypadá dobře a lehce ).

https://dev.bukkit.org/projects/jobs-reborn ;

Myslím, že by fakt bylo fajn, kdyby hráči vydělávali těžením, a ne zabijením, tradováním, prodáváním...
    Anebo by nemuseli mít lv100, ale 200+ váhy a 10+ slotů... Prostě nějak aby to mohli jen určití hráči, protože obdržet desítky souborů za den by se ani mě nechtělo. :confused: 
    A jestli udělají chybu, tak hold, budou muset chybu najít v záložním souboru a poslat další :confused: 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    &@Multiondreo 

Sice jo, je to pro hráče složité, ale jestli to chtějí mít, tak musí něco udělat. 
    Uvědomuješ si, že než to hráč vypiluje, tak bude v configu dělta 10+ úprav a já to tedy budu muset 10x uploadovat? 
    Toto by šlo dělat pokud by šlo o jeden, nebo 2 servery, ale 600 HS?!

A jestli udělají chybu, tak hold, budou muset chybu najít v záložním souboru a poslat další confused 
    Ano, přesně o tom mluvím
  • No... Právě že by to mohli jen určitá HSčka, která mají 10+ slotů a 300+ váhy, nebo prostě aby se to omezilo z 600HS na 50HS anebo méně... A zbytek HSček bude mít bohužel stejný plat, no...

Jako souhlasím, 600HS je šíleně moc, ale zase bych dal aby to stálo 80 bodů váhy,by malá HSčka určitě odradilo ( aspoň nějaká )...

Anebo mě ještě napadlo, že by pluing Jobs měli jen HSčka velkého významu ( HS-Skuzy, HS-ElikDaBest, atd... )
    Je to nefér pro ostatní HSčka, ale mohli by to pochopit, že to prostě nejde dohromady aby bylo odesíláno desítek souborů za den...
  • MultiOndreo tím 10+ slotu a 300+ váhy si poukázal na muj HS xDDDD :D
  • @RyzenForever ;
    Lze udělat FTP přístup do jedné složky, to by problém s tím, že by se hráč dostal k heslům k databázím apod. mohlo vyřešit.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Vozik, takže každému HS mám vytvořit speciální přístup do FTP?
    Předzvěst smrti hráčského serveru do kterého má majitel přístup.
  • @Monty70 ;
    Tady už je problém v tom, jak jsou HS od začátku napsána (Nepočítalo se s takovými možnostmi)
    Nejmenovaný "nezávislý" projekt plánuje udělat hráčské servery více otevřené,
    nevidím do toho, ale chtějí zpřístupnit FTP soubory, popřípadě i dát možnost hráčům si psát pluginy ve skriptu.
    (Vůbec netuším jak tuto chtějí zabezpečit, ale dobře.)
    Nebo například HS menu už je teď uděláno tak, že si můžeš servery seřadit podle hratelnosti, oblíbenosti....
    což by pro tebe znamenalo poměrně zajímavé předělání HS systému.

Zpět k jobs:
    Pokud vytvoříš přístup pouze do pluginu Jobs, tak ten už je sám o sobě hodně blbuvzdorný.
    Tím myslím, že pokud někde špatně upravíš konfigurační soubor, plugin si to znovu přepíše na defaultní.
    V tutom moc problém nevidím.
    Ale zase, když už to tu od začátku neni.. tak si řekněme že by musel být nějaký automatický systém na resetování hesel po skončení hráčského serveru apod.

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    @VozikCZE ;

V počátku Hráčských serverů nás ani nenapadlo, že by jsme někdy mohli mít 1 200 hráčských serverů. Původní myšlenka byla, že by jsme rádi hráčům nabídli 54 serverů (tolik se jich vejde do GUI), takže o nějakém řazení, nebo jiných funkcích nikdo nepřemýšlel. Pro 54 HS to prostě není zapotřebí. Přepsat současný systém HS je půlroční práce na plný úvazek a do toho se samozřejmě, vzhledem k celosvětově klesajícímu zájmu o Minecraft, nikomu nechce. Kde jsou doby kdy jsme s SG měli ve špičce dohromady přes 6 500 hráčů online a Hypixel měl 60 - 70 000 hráčů onlline . To už se nikdy nevrátí a je potřeba tomu přizpůsobit i servery a modely financování.

O NEJMENOVANÉM projektu, který připravuje HS, slyším již podruhé a je škoda, že nikdo nepíše žádné podrobnosti. Sám bych se rád podíval jak jim to to jde. Konečně někdo, kdo je ochotný pro MC komunitu něco udělat. Jen doufám, že jim jejich snažení vydrží. Hlavně to finanční. Ono totiž není vůbec  sranda Hráčské servery uživit a docela by mě zajímalo z čeho hodlají HS dotovat  a nebo to bude jen jako vylepšený hosting? Pokud půjde o HS tak jak jsme je před, já už ani nevim, kolika lety začali provozovat my, tedy o servere kde si hráči mají v podstatě zadarmo vyzkoušet jaké to je být majitelem, tak je potřeba jiný projekt, který bude HS dotovat, protože si na sebe HS nevydělají. HS by bez GameTeamu nebylo v této podobě možné provozovat. Prostě HS je taková černá díra kde končí poměrně velká část vašich VIP SMS. Trošku pochybuji, že by se našel další blbec, který by chtěl dotovat HS a nemyslím si, že projekt o kterém mluvíš bude koncipován jako naše HS. Možná to převezme náš název Hráčské Servery, ale v podstatě to bude GameHosting, což mě, pokud mám pravdu, bude dost mrzet. HS tu jsou proto aby podpořili komunitu, ne aby naplnili kvoty GameHostingu.

K FTP.
    Bál bych se majitelům zpřístupnit FTP. Myslím, že to píši i někde na webu, ale v případě, že bych u našich HS zpřístupnil FTP, tak jsem přesvědčen, že by to znamenalo smrt drtivé většiny HS. Majitel by se v FTP pošťoural, server by se stal v nejlepším případě nestabilním a začal by padat, no a jako viníka by majitel neoznačil sebe, ale samozřejmě by začal nadávat na GT, že to máme na hovno vyladěný, atd.. To je důvod proč jsem přesvědčen, že k projektu HS přístup k FTP nepatří. Vzpomeňte si proč HS vznikly a komu jsou určeny.

Pokud hráč touží po plném přístupu k serveru (FTP, PuTTy, ...) tak si za 30,- Kč měsíčně může na našem spřáteleném GameHostingu pronajmout mc server s neomezenými sloty a my mu navíc rádi převedeme mapu a pluginy které je možné převést.
    není to sice denní praxe, ale sem tam takto servery převádíme. Například dnes jsem jedno HS odesílal.

Monty70

• Ahoj Monty70
    Kam ti mam napisat aby si mi previedol HS na multimine ako si vravel v predoslom texte my mu navic radi prevedeme mapu a pluginy. Vies uz ma nebavit mat hs tak by som chcel normalny server. A mam HS zaplatene na cca 100dni tak ci by sa nedalo predlzit ten server...
  • upraveno 11. January
    Ahoj,
    @RebelMoon2003 tu to máš z webu GT - tam je to napísané! A prečo obnovuješ diskusiu?
    Pokud si objednáš server na MultiMine.cz, můžeš je přes ticket požádat o přesun mapy a pluginů z tvého Hráčského serveru na tvůj nový GameHostingový server.
    Predĺženie sa neprevádza pretože MultiMine je iný projekt ako HS.

-Peyo
Tato diskuze je zavřená.