Teamování na Bedwars 2

Jestli je screenshot nedostačující, tak tady mám ještě dva. Na jednom lze vidět, jak se posunul čas oproti první fotce a na druhém to sama píše.
A jak, že tito hráči, to již nedělají? Jak to můžete vědět? Už to je druhé nahlášení za teamování a vy napíšete jenom ,,tito hráči to již nedělají'' a nazdar? Halo? Já se tady snažím lidi nahlašovat za porušení pravidel a vy uděláte tohle? Jako já neříkám, že za teaming by se mělo trestat nějak hodně, ale pořád to je porušení pravidel. Takže minimálně ban na třeba 1, 2 hodiny bych jim dal. Očividně pro vás je teaming povolený. Je to na nic.

S pozdravem, re123 

Komentáře

• ElizabethphoebeElizabethphoebe
    AdminModerátor fóra
    Zdravím,
    teamování není povolené, ale je to něco, za co nebanujeme, nýbrž pouze kickujeme, když je načapeme ve hře. Tito hráči již neteamují, jeden již není online a druhý je na svém HS, proto není žádný důvod je banovat za toto, co si již možná ani nepamatují a pokud dovolíš, máme jasně určená pravidla to jak koho trestat. Další věc, jsme rádi, že nahlašuješ hráče, ale je nutné, aby v tomto případě byli online a nejlépe ještě ve hře, protože jinak to dopadne většinou stejně = bez trestu. Neber to zle, ale dle screenu za toto netrestáme.

Hezký den
Tato diskuze je zavřená.