Vlastní prefixy

Lidi taky vás už štve že nemužete na hs dát nekomu svuj vlastní prefix atd...? Na mem hs jen tohleto chybí... Věřím že i na vašem ;) >> Sem mi pište nápady jak to zrealizovat které následne prečte Monty70 a takhle možná přijdeme na zpusob jak to udelat (Ja mu psát nebudu protože mě považuje za blázna XD) - Takže jen okopíruji vaši správu. Pište do komentů

Komentáře

• upraveno 9. February
    Ahoj,
    nikto ti tu nič písať nebude. Riešilo sa to už veľa krát a vždy sme prišli jednému a k tomu istému problému - ako zaručíš že si hráči nebudú dávať prefixy nevhodné alebo so sexuálnou tématikou? Tebe by prišlo v pohode keby si prišiel na nejaké HS a tam by mal majiteľ prefix [SexMan]? [Debil]? To by ti prišlo normálne? Lebo hráči sú takí že to spravia.. sú to proste hráči.. a uvedom si že na GT hrajú prevažné menšie deti.. áno, je tu možnosť zablokovať všetky nadávky, ale kto spraví zoznam všetkých nadávok? A potom tých nadávok, ktoré si hráči  modifikovali/vymysleli? Proste nie. Keď máš nejaký nápad na nejaký prefix napíš to tu
    http://forum.gameteam.cz/discussion/17241/plugin-kupony-coupons-piste-co-by-jste-chteli-kuponem-pridat/p1

-Peyo
  • si sprostý hned mi tu píšeš mamkovsky to ti prijde normalne?!! Prijde ti normálne to čo si tu napísal? Chod sa posrať a nepíš mi sem ked mi tu "nikto písať nebude" a daj pokoj a drž sa dalej ty postihnutý
  • a HS su ich vec nech si dávaju prefixy aké chcu!
  • Ahoj,
    Nic takove se pridavat nebude... viz Peyotillovo komentar.
    A ty se uklidni!
Tato diskuze je zavřená.