Kod na skyblocku (/warp eventzona)

Co mám dělat ,když jsem našel kod na eventzone

Komentáře

• a ješte jsem objevil něco na eventzone

• Na ten kod už je trošičku pozdě :D
  • jj ja vim

ale tak ho měli dat pric. A za ten kod byla naka odmena a ja jsem ho nasel takze ...

• Ale odměna se dostávala jen v určitém intervalu a dostal jí jen ptvní nálezce..
  • Dojde ti to ? Je tam na Den ďetí! Tato soutěž uz skončila ale zapomněl to dát pryč.
  • jo ty idiote to vim jen sem to chctel zkusit a jsi zaostalej tahle diskuze je tu jak dlouho a takovyho el stupida se nildo na nic nwptal
  • Já to nepsal tobě tak mi nenadavej :smiley: 
  • upraveno 24. July 2016
    Trochu se mírni... Kdyby jsi to založil před měsícem, tak OK, ale ta diskuze není stará ani týden. Tvé vyjadřování je opravdu hrozné, to tě doma nenaučili, jak se chovat slušně  ??
  • Souhlasím s @poppy345  A jen dodám @Trenér:Sharmens_Hry  ty se taky mírni. Nevím co tu po něm stekas. Nechci vyvolat zbytečnou hádku, ale štve mě jak se tu vyjadrujete, trošku pratelsteji by to nešlo?
  • C že ja žádnou nadávku nenapsal já napsal že je to starý a že to zapomněli dat pryč... a nic jnehoa napsal jsem to jinému a on my nadává a ty napíšeš mne ? Twl s prominutím ale tohle nejde ja mi to chci říct a ty teď stekas na mne xD
  • To "a ale zapomeň to dát pryč" zní jako že n na něj stekas, takže sorry, ale nezní to tak jako jsi teď napsal
  • Jaj lolmister tebe se nikdo neptal trenér:sharmens:hry mi to uz vrekl tak se sem nemusíš vnucovat ,když o tebe nikdo nestoji a neobvinuj ho on zadnou nadavku neposlal tak sedni do kouta a zustan tam.!!!

• Já ho neobvinuji za nadavky
  • A to že to zapomněli dat pryč mneli být zapomněli a team a navíc to že jestli mu to dojde to bylo na hráče který poslal další foto s kódem.. :) radši to ukončené je to ujasnění ;)
  • Ok, beru to, jak jsi napsal zapomen to dát pryč, znělo jako ze mu vyhrozujes, takže sorry, vše vyřešeno
  • No konecne lolmister jaj

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.