Cesta až na konec [EVENT]

Rius_Rius_
AdminModerátor fóra
upraveno 23. listopadu 2019 v SkyBlock

Zdravím všechny návštěvníky SkyBlocku! :)

Rozhodli jsme se pro vás spustit novou pravidelnou soutěž. Jedná se o jednoduchý event spočívající v hledání cedulek a následné sestavení smysluplné věty ze slov umístěných na nich.

Aby to však nebylo tak lehké, v cestě Vám bude stát kupa endermanů. Hledat se bude totiž v endu s možností smrti!

/warp ender 

Jak již bylo zmíněno, v tomto týdenním eventu bude Vašim úkolem na /warp ender najít cedulky se slovy, ze kterých následně sestavíte jednoznačně smysluplnou větu za použití minimálně 5-ti z nich. Věty se však nesmí opakovat (ani prohozením slov). Není povoleno měnit osoby a pády (chtít -> chci, růže -> růži).  Odměnu obdrží každý, kdo do diskuze zašle komentář s kódově napsanou větou (viz. níže) odpovídající zadání. To ale není vše! Za pět uznaných odpovědí (v pěti různých týdnech) získáte speciální odměnu pouze pro věrné nacházeče!

Abychom zamezili zjišťování slov v diskuzi, každá cedulka bude ukryta pod náhodným kódem. Komentář poté musí obsahovat Váš herní nick + originální řešení.
Například:
,,Ahojky všem, zasílám větu: 61 6 14.. Můj 
nick ve hře: Rius_. Předem děkuji. "

Správné odpovědi napsané mimo topic nebudou započítány! Taktéž každý hráč může během jednoho období (do přidání nového zadání) přispět pouze jednou správnou odpovědí - tedy jen jednou být oceněn. Jakékoliv porušování pravidel při hledání bude přísně trestáno (včetně prozrazování slov). Více informací bude vždy přiděleno k příslušnému týdnu v komentářích.

Hodně štěstí všem patrájícím!
Váš SkyBlock Admin Tým :blush:
«13456721

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.