Server /hs McOstravsky

čuuuuuus! Muj hs je hodně dobrý! Jenomže tam neni dostatek hráču aby se to rozjelo! Potřeba tak 10 hraču denne a to bude takaaa srrrranda! Pridi /hs McOstravsky! Juuuiuiuiu Náš web je tu! -> http://ostravacraft.webnode.sk/ (Ak nebude funkčni pošlem do komentu další)

Neviem ako sa posielaju obrazky tak škoda :( Na mojom hs sú tieto warpy najdôležitejšie!
Bossland    (RPG)
Bossland2 ( RPG2) 
Bossland3 (RPG3)
Doly
Shop
Shop2
Priroda
(WEB)
Questy
PvP
Free  
Enchant
Xp
                        <- Najdôležitejšie Warpy

Komentáře

• Proč taková přeafektovanost? A ten web? Fuj! Klidně ti udělám novej!
  • Ok.. Mistře tak pošli URL XD
  • Dobrá, zatím pracuji!
  • @Userman wtf, web je náhodou celkem v pohodě, na to že je to webnode, víděl jsem tu mnoohem horší....být tebou bych mlčel s tím tývm úžasným "gt offtopic forkem" které vypadá jak z roku 2010 Greefe :D 

@adamzzzizka něco ti řeknu - jestli chceš na hsku 10 hráčů denně, není to jen o tom že to vyhajpuješ... musíš na tom taky sakra makat(nebo udělat nový trend a užít si pár dnů slávy než to začnou používat všichni, heheh...), investovat do toho neskutečný čas a kredity, dělat něco, co nikdo jiný nedělá... nevím jestli bosslandy jsou zrovna něco takového :D 

ber to jako radu od člověka z týmu, který se podílel na (ve své době) nejpromakanějším a nejoriginálnějším survival hsku který denně těch 10+ lidí navštěvovalo než se na to začalo kašlat ;) :D ale jinak hodně štěstí
  • @JusticeWillBeServed Na to nejsem úplně pyšný... :D
  • hmm a čo môže byť ako trend... a inak príde ti 1200 kreditov ako neskutočne kredity a 140 hodin ako neskutočni časXD
  • Asi to mám ale nevím ešte jak to udelat Hmmm... BOSS STORY MODE :D
  • upraveno 14. March
    sorry, ale opravdu to nevypadá jako HS na kterým se maká skoro 6 dní vkuse :DD just sayin' 
  • tak čo mám zlepšiť?
  • @JusticeWillBeServed tak čo mam zlepšiť?
  • McOstravsky je neuvěřitelný lhář. Na jeho webu že mu je 18 A Na videu zní jak 9Letej chlapec.
  • A ty jsi taryho figurka. A ja mam pokazeny mikrofon ale podla mňa zniem ako 13 ročný ale neva :D 
  • tak čo by som tam mal pridať?
  • all moj hs mam nový legendary spawn!!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.