asi najhorši hs - mimon123_Sk

ahoj ja som kingmastersk. a poviem vam asi o najhoršiom hs na gt!
1. ked vas tam niekto provokuje vy mu to vratite dostanete ban vy a nie on?
2. je tam najhorši admin na hs
3. kupite si sp za coz nemožete dostat ban ale dostanete?

Tak toto boli dovody prečo na tento server nikdy nechodte :)

KingMasterSK -

Komentáře

• PS Tento pribeh sa mi sam stal (na tomto HS) :)
  • Subjektivně zabarvený popis ukřivděného člověka. Nebylo by inteligentní soudit bez názoru druhé strany.
  • MittyCZ ty viš co jsem ty už na serveri rekl tak nič nepiš
  • KingMaster, Žádný HS Není nejhorší, každý HS Má své kouzlo.
  • tomasskacel tento hs ho bohužel asi nema
  • Lhal, griefoval, urážel ---> Ban právem.
  • 1. Začal si.
    2. Ten admin byl ten, s kým se začal hádat.
    3. Nejde si koupit sp. Jen podpořit server kredity a za to dostat max premium, pokud se majitel nerozhodne jinak.

• mitty ale on se rozhodl prave jinak a ty jsi lhala griefovala a urazela tak prestan
  • Myslím  si  že jsi  dostal  ban právem,  a teď chceš co  nejvíce poškodit ten  server  :|
  • HKrajda skus zapojit mozeg když jsem  tam sp tak automaticky jsem ban nedostal kvuli mne. ale kvuli
    martimicz
  • Kdyby byla s Správce HS další skupina : Inspektor HS jako globální hodnost / pozice.
  • Jo no  :smiley: 
  • Ahh, Vy chcete abych měl odejít s tohohle blb** GT FORA? Vás lidi Nezajímá že ubližujete jinému člověku! ještě se smějete, nadáváte mu možná i pomlouváte, a to se vám Líbí? Ah.. Už mě to tu nezajímá..
  • @Salexan wtf? když se ti tu nelíbí, tak můžeš odejít xd narovinu nikoho nezajímá tvoje citový vydírání
  • Ale slovo "nejhorší" nemůžeš brát jen tak na lehkou váhu. Pokud chceš něco oslovit jako "nejhorší", musíš společně porovnat i další věcně podobně zařazené subjekty. A teprve po porovnání a seřazení od nejlepšího po nejhoršího můžeš pak dle svého názoru oslovit něco nejhorším. Bez toho by si porovnávál a zařazoval něco "nejhorším" z výběru 1 z 1. A to jaksi není fér a je to tak řečnicky "prori pravidlům".

A je třeba si uvědomit že jakýkoli projekt může být vytvořen pro lidi, ale i pro sebe tak jak to máš nejraději. Pokud v tomto případě majitel hs sám neusoudí že nemá svůj hs v porovnáním s jinými v pořádku, tak je to prakticky jeho chyba. Může to ale napravit. A pokud dělá jeden ze svých prvních HSek tak se není čemu divit. Všechno se tam dá naučit a vše se da doladit podle názoru ostatních. Hold někde se začít musí.
  • AHOJ diskuze uzavreta! dorešeno s majitelem hs
  • ItzLord teba sa to netýka píšu česky kdybys vedel
  • itzlord a ty pišeš jak debilgramot
  • Holky nehadejte se  :|
  • Nebut toxik pls ok dik
  • Pokud se ti jakýkoli server nelíbí, tak tam prostě nehraj a problém je prostě vyřešen. ;)
  • Nebreč kvůly banu který si dostal právem za tvůj slovník a za bezdůvodné kicky bany muty jaily , je si by si chtěl 3 šanci kup si u nás hs unban a začni se chovat normálně Díky ZenTiPS HL.Builder
  • zenti ban sem dustal neprávem kvuli tomu že jsi tam nadaval do L tak jsem ty to rekl taky a vyscreenoval jsi si jenom to jak jsem ty to ja rekl :) a dalši ban byl kvuli tomu že jsi mi rekl že mam rict to co si o tobe myslim tak jsem to rekl a dal jsi mi ban to je rešeni? prosim naprav se a doufam že máš ban z gt kvuli multiacc. a ty lukynno jestli umite čist je tam diskuze uzavrena! a lukynno nauč sa gramatiku
  • a ta holka jsi nejspiš ty lukynno
  • a zenti ja nebrečim brečim jedine kvuli tomu jak jsi ubohej že jsi vymyslíš
  • Proč že je to nehorší HS ? :D nějak mi to uniklo :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.