Hlavní Menu přes chestku - HS - ZODPOVĚZENO

Ahoj, můžu se zeptat, jak udělat Hlavní menu přes chestku? Za každou odpověd děkuju

Komentáře

• upraveno 15. April
    @Salexan zítra pošlu odkaz na video kde to názorně ukazuji.

• upraveno 17. April
    @Salexan ;Odkaz na video: 
  • @CumajzCZ já to myslím tak že někdo např klikne v tom menu na váhu pluginu a ukáže se mu to menu kde si může koupit váhu pluginu.. jak se to dělá?
  • Ahoj @Salexan ;
    Golden Apple (Zlaté jablko) -> /rename &2&lProdlouzit server 
    Golden Carrot (Zlatá mrkev) -> /rename &2&lZakoupit non-stop
    Golden Axe (Zlatá sekera) -> /rename &2&lZakoupit vetsi vahu pluginu
    Bucket (Kbelík) -> /rename &2&lZvysit sloty
    Clock (Hodiny) -> /rename &2&lNastaveni casu
    Sunflower (Slunečnice) -> /rename &2&lNastaveni počasí

A stačí to hodit do hopper (násypky) a máš to :)
    Pěkný den Kubalu 
    ;)
  • Prosím chtěl bych se zeptat když jsem dělal menu tak mě to vždycky jde vzít nevíte co mám dělat nbo je na to nějaký plugin?
  • upraveno 19. April
    @fanda321 zkus si mě přidat do přátel v MC a já ti to kdyžtak ještě názorně ukážu nebo mi ještě popíšeš co jsi přesně udělal.
  • CumajzCZ vždy ked zoberem nejaky item a premenujem napr to golden jabko čo tam píšeš na /rename &2&lProdlouzit server tak mi to nefunguje
  • KingMasterSK kouknul jsem na tvůj HS s Hlavní menu a mně to přijde pořádku že ty itemy fungují
  • Ahoj,
    @KingMasterSK na tvojom HS v "Hlavné Menu" funguje všetko ako má.

-Peyo
  • Ahoj! Prosím vyriešené chyba bola v tom že som daval >> ukazka:  &2&lProdlouzit Server >> Chyba vo velkých písmenach ale dakujem :)
  • upraveno 14. May
    KingMasterSK  žádná chyba není o velkých písmenech :D 

• Ahoj,
    takže diskusiu môžem uzavrieť a upraviť ako zodpovedanú?

-Peyo
  • @Peyotillo no zakladatel diskuze chtěl poradit jak udělat hlavní menu a bylo mu zodpovězeno. Pak jen nějaký jiný hráč  napsal že mu něco nejde ale přitom všichni psali že je to v pořádku, a pak se to tedy vyřešilo.
    Takže mužeš lock
Tato diskuze je zavřená.