Chyby a moje nápady

Zdravím,
v téhle diskuzi bych vás chtěl informovat o chyby, které na serveru jsou a také bych vám chtěl dát nějaké nápady na zlepšení serveru. 

Chyby
1) Na Skyblocku nejdou získávat emeraldy (smaragdy). 
2) Nejvyšší level má kovář na lobby, který dělá klíče. To ovšem není pravda. Je to bug.
3) Na Prisonu, když jdu na verzi 1.12.2, tak se mi to seká. Musím jít na verzi 1.8.9, aby se mi to nesekalo. Nejsem jediný. Už se to stalo dvěma lidem taky. Ono je to možná v pohodě, ale není. Někdo o tom nemusí vědět a odejde. Tímto pak na Prisonu můžete ztrácet lidi. Prosím tedy o opravu. Stane se to zejména když skočím (probugnu se).
4) Tohle nevím, jestli je jenom u mě, ale nedostávám duše za výhru na minihře Skywars. Nevím proč.

Moje nápady
1) Mohli by jste vylepšit Prison. Třeba tak, že uděláte víc levelů na pvp výbavu. Mohlo by to být enchant. A dal bych to třeba klidně i za 1 miliardu peněz, aby to nebylo jen tak. Nebo může být nejprve za 250 milionů a pak za 1 miliardu, ale prostě by to chtělo vylepšení. Takhle to je hrozně pay to win. Člověk chce mít dobré věci, ale musí si kupovat nějaké sekerky za X kreditů se kterýma vás můžou stejně zabít. Takže lidi musí platit, místo toho, aby si to poctivě získali. A ovšem bych taky udělal nové doly a nový rank jako vždy. A nápad na bloky v dolech. Na dolech 15 jste začali uhelnými bloky, tak proč v tom nepokračovat. Podle dolů by to vypadalo takhle: úhelný bloky, železný bloky, zlatý bloky, emeraldový (smaragdový) bloky, ruditové bloky, lapizové bloky a diamantové bloky. Ty ranky bych dal též za hodně zkušeností, ať to je zasloužené. To je 1/3 bloků pro každý důl. Ostatní nechám na vás. Ještě mám 2 návrhy na doly. Město a jáma od meteoritu.
2) Skyblock tržiště. Ano, teď jste udělali tržiště, ale jenom tržiště nikoli obchod. Na tržišti můžete kupovat věci od hráčů, to je dobré, ale chybí vám obchod, kde jsi hráči koupí všechny věci za určitou věc. K čemu? Když potřebuju něco, co hráči na tržišti moc neprodávám, tak to získám tam. A když už jsme u toho tržiště, tak by jste mohli vrátit zpět burzu.
3) Víc a víc. Mohli by jste vrátit všechny minihry zpět. To znamená Eggwars, Rocketwars, Dragon Escape, Build Battle, Fotbal... Poněvadž čím víc miniher, tím víc oblíbenosti pro lidi a to znamená větší zábava a větší návštěvnost. Zkrátka, čím víc, tím líp.

To je ode mě vše. Vím, že je to trochu dlouhé, ale mohlo by to být dobré.
S pozdravem, 
Relas(1)

Komentáře

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahoj, předáno.
  • InternetakInternetak
    Developer
    Ahoj,
    Chyby
    1. Jiz opraveno.
    2. Do par hodin by to melo byt opraveno.
    3. Chtelo by to nejaky dukaz. Takovy problem nemam a pravdepodobne to bude na strane clienta. Kazdopadne doporucena verze je 1.8.9, takze takovy problem je mozny.
    4. Potrebuju vedet presne jaky server. Takhle to nevyresim.
    Napady
    1. Bohuzel, ale neni to mozne.
    2. Muzes nakupovat v /eo
    3. Minihry byly odebrany, protoze je nikdo nehral, tudiz je znova pridavat nebudeme. Dobry priklad byl TurfWars, ktery jsme na par tydnu znova spustili a po par dnech, tam bylo 0 hracu.
Tato diskuze je zavřená.