Anarchie

Čauky… Anarchie je poslední dobou na houby,ale jsem rád že se změnil anticheat a hackera s full pt iv sh V zabiju aji bez cheatu s regenem,Ale vyskytlo se pár chyb,Když hodím instant heal pod spawnem co to udělá? napíše to arena něco,a nepřipočte mi to hp,to je skažený no,klikam 13cps nehituje to.. maximalně když klikam 6-7cps... Zaslani videa není problém.. A ještě převleky,Nakoupil jsem si hromadu prevleku,sehnal jsem si draka-funguje ale prevleky nejdou... a to mě štve.... nemůžu používat invis nic,takže mi to je uplně k ničemu,takže jestli byste byli ochotni tak by ste je mohli dát spátky,chěla by to aji většína hráču ale to není podstatný aji bez toho se dá hrát.. :)
 Ale štve mě hodně voda když jsem ve vodě a mam depth III tak mě to buguje…. vím že se to neopraví :D  Ale mohli by jste dát místo vody na spawnu bedrock! :)
Děkuji
dr_troll

Komentáře

• BodlikczBodlikcz
    Moderátor
    Ahoj,
    na spawn aréně jsou zakázané splash potiony (omezení potionů typu weakness, instant damage apod.) a v blízké době se neplánuje jejich povolení. Pokud si ho chceš použít, odejdi kousek mimo spawn. 13 CPS by problém být neměl, pokud používáš verzi MC 1.8.9 (s povolenými úpravami) a nemáš vysoký ping. Pokud bude problém přetrvávat i přes změnu MC verze, kontaktuj 0_ImScoobik_0. Co se týká ohledně převleků, tak ty byly zakázány z důvodu bugování AC. O zasekávání enchantu Dept Strider III ve vodě víme a snažíme se to opravit.

-Bodlík
Tato diskuze je zavřená.