Velký event!!!

Zdravím všechny hráče a hráčky GameTeamu Chci vás pozvat na jeden z mých nápadů, který se bude konat na serveru "Dronex Klasik" Pár lidí ví, že rád pořádám nějaké eventy a tentokrát jsem se to rozhodl vzít na trochu jiný level. Domluvil jsem se s [Admin]Ariesa_ a po delších přípravách jsme tu. O co se jedná? Jde o řetězec eventů, který bude složen ze spousty krátkých eventů rozložených do několika dnů. O co se hraje? hraje se o 500 Kreditů rozdělených mezi větší počet hráčů. Nevím kolik míst bude oceněných, to se bude odvíjet od počtu zúčastněných. Jak se připojit do eventu? Je to jednoduché, v blízké době sem přidáme rozvrh blízkých eventů a stačí se v daný čas dostavit na server Dronex Klasik na GameTeamu. V průběhu eventů budeme vést tabulku s bodováním jednotlivých hráčů, takže budete mít přehled o tom, jak jste na tom vy a jak ostatní. Rád vás uvidím a doufám, že si to všichni užijeme #KrupetoJeTu

Komentáře

• AriesaAriesa
    Retired
    Hned Vás chcem informovať, že v nedeľu 5.5.2019 sa uskutocní Build Battle.
    Pozývam  ;)
    Okrem odmien za výhru a účasť, môžete získať body do celkového eventového maratónu na Klasiku.
  • Hustý 
  • Chci vás pozvat na 2. kolo eventu a tentokrát to bude Bludiště. Event se bude konat zítra 7.5. v 19:00. Určitě se přijďte podívat. Účast na eventu se počítá do celkového bodování o 500 Kreditů, tak to neprošvihněte.
  • AriesaAriesa
    Retired
    upraveno 7. May
    Prichadzam s dalsim eventom, aby ste mali cas na pozhananie partaka:

8.5. o 19:00 sa uskutocni PvP turnaj
    Bude vyhotoveny vyradovaci pavuk na 1v1 a 2v2.
    Zacnite si hladat partaka :)

O veci nepridete ani si nic nepripravuje. Podmienky budu pre vsetkych rovnake. Hlavne sa zapojte :).
  • AriesaAriesa
    Retired
    Tadaaa!
    V nedeľu 12.5.2019, okolo 18:00 bude event Otazky.
    Výhry 15 - 10 -5 kreditov.
    Zároveň budeme zapisovať body aj účasť a umiestnenie kvoli Veľkému eventu.
  • AriesaAriesa
    Retired
    A! V pondelok 13.5.2019 cca 18:00-19:00 sa bude konat labyrint, ale POZOR! nové poschodie.
    Tešíme sa!
  • AriesaAriesa
    Retired
    upraveno 18. May
    Dnes, v sobotu o 18:00 na Klasiku, sa môže do eventu Build Battle zapojit 16 hráčov. Prihlasovať sa budú môcť len tí, čo budú online na serveri pred začiatkom. Tešíme sa na Vás.
    http://forum.gameteam.cz/discussion/54291/dronex-klasik-build-battle
  • Tak po delší pauze jsme tu znovu a tentokrát to bude event, kde hledáte cedulky po jedné z mých residencí.
    Cedulky budou vypadal nějak takhle: #11
    Vaším úkolem bude najít co nejvíce čísel v určité době. Podle počtu nalezených čísel budete obodováni.
    Event se bude konat 28.5. v úterý v 19:00 na /res tp Krupka
    Děkuji a budu se těšit :)
  • Tak zítra v Neděli 2.6.2019 se uskuteční další event a tentokrát to bude překážková dráha. Event se bude konat ve 14:00 v neděli a pokud chcete můžete začít už teď trénovat na /res tp Krevent.3
    Budu se na vás zítra těšit a doufám, že si to všichni užijeme.
    S pozdravem KrupetoJeTu
  • AriesaAriesa
    Retired
    Dnes vám dáme nahliadnut na predbezne vysledky.
    Hráči, ktorí majú minimálne 5b.

• úžasnej event kterej trvá víc jak měsíc yikes
  • a to jsou výsledky nebo puzzle? :D já se ti v tom nějak nevyznám :smile: 
  • To je prosím výsledná tabulka XD
  • Tak event už trvá poměrně dlouho, tak jsem si řekl, že už by jsme ho mohli ukončit, co vy na to?
    Další kolo eventu bude Bludiště a bude se to konat ve čtvrtek 13.6. v 19:00. Byl bych rád, kdyby jste mi zde do komentářů napsali, jestli souhlasíte s ukončením eventu, nebo jestli chcete ještě chvilku pokračovat. Děkuji Krupik :)
  • Jj ukonci to nebo se ti stane nehoda nikdy nevis kdy te srazi auto :^) 
  • HIHIHI
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.