BlockBreakery

Zdravím, už je to dlouho co jsem hrával minecraft a opět jsem dostal chuť si ho zahrát. Řekl jsem si, že si zajdu na váš server, protože jsem měl rozestavěný ostrov na SkyBlocku, jenže když jsem přišel, tak jsem zjistil, že byl pravděpodobně wipe, což by bylo v poho, ale pak jsem si vzpomněl, že jsem na ostrově měl BlockBreakery (pokud se nepletu dva) a další věci, které jsem si koupil za kredity. Chtěl bych se zeptat, zda je možné získat BlockBreakery zpět. Předem děkuji za ochotu a řešení, DanoCZEch

Komentáře

• Za 1 nwm mněl jsi se tam připojit alespoň na 5 vteřin další věc je ta že nwm jestli jsi o byl ty ale asi si dnes hrál crystals a jestli jsi to byl ty tak už jsme mneli chutě tě natočit... zdálo se nám ze mas háčky ale uvidíme příště. Každopádně tvoje věc že jsi tam dlouho nebyl block breakery sis mněl dat  např do Ender chestky.
  • Clay_czClay_cz
    Retired
    upraveno 23. July 2016
    Trenér:Sharkmens_Hry pokud nemáš nic k věci, tak se zde prosím nevyjadřuj! To co jsi tu napsal nedává smysl. DanoCZEch pokud se skyblocku nevěnuješ, po měsíci se ti smaže ostrov a návrat věcí není možný.
  • Dává ten že si mohl věci uklidit nebo tak před smazáním a nebo se stačilo připojit na pár sekund/minut a nic by se mu nesmazalo to jsem chtěl říct.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.