Dobre Monty

No tak po 1. Bol by som zvedavý či by sa tebe páčilo keď si kúpiš 10Eurovu PSC a potom znej nemáš nič
                 2. Začal si ty mne nadávať nie ja tebe.. Potom som ti napísal to čo som ti napísal
                 3. A ten BAN tak ten ma poriadne nasral... Všetko by bolo v pohode keby si pochopil moju správu
                 4. Neviem ako ty :D ale nie som moc rád čo si spravil ale fakt to je nespravodlivé voči mne napísal som ti správu pod nervami ano mal som nervy aj som sa ti ospravedlnil a napísal som ti že som mal nervy prepáč... Ale nie ty mi napíšeš že som ti nenapísal všetko ja neviem či ti mám opísať každú jednu minútu alebo neviem napísal som ti to stručne...

5.Takto by sme sa nemali správať ja aj ty uznávam svoju chybu a ešte raz sa ti ospravedlňujem. Ale musíš uznať že tiež by si mal nervy keby si kúpiš 10 Eurovú PSC a máš znej ani nie 5 Eur. 
                 6. Ale to že si mi dal BAN mi nepomohlo moc vieš práve mi to iba zhoršilo lebo nielen že som prišiel o 10Euro ale teraz už aj o 50 min :smile: a za to ti ďakujem
                 7. A mali by sme sa nad tým zamyslieť obi dvaja nechcem sa s tebou už hádať ale sám vieš aké to je keď najprv stratíš HS Extreme a potom ešte aj 10 Eur PSC samozrejme že sa mi HS Extreme vrátil ale tých 10Euro ma mrzelo
                 8.Fakt sa s tebou už nechcem hádať ale keď takto zaobcházaš s hráčmi čo dali do GT asi 50Euro a to nerátam ešte ten starý účet TaiQixGames Tam som minul min 350Euro Mam tam Sponzora navždy mal som tam asi 4 krát VIP mal som tam dokonca HS aj emócie aj tak tam mám BAN. Podľa mňa som ťa podporil celkom dosť a čo z toho mám no Veľké Hovno 
                9. A bol by som rád keby sa nejako rozumne dohodneme nie tak ako v predošlej diskuzi ok ?
                10. a viem že som spravil chybu ja som tiež len človek a tá chyba bola to že som mal iba posraté nervy a vybil som si to na tebe a ešte raz sa ti zato ospravedlňujem 
                11. Viem že mi nedáš Unban ale nepíšem ti to kvôli tomu že som dostal BAN ale uvedomil som si že kde som spravil chybu no čo chyba je chyba a ban je ban tak teraz možem chodiť zas jak debil na iné HS a pýtať si SP lebo samozrejme že mi vyprší Extreme ktorí mám ešte na 59 dní a za 99 dní mi vyprší ban no čo sa dá robiť život je občas nefér

Pokiaľ si si to prečítal tak som rád :blush:   Ďakujem 

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.