Rôzne práva hráčov na IS

Čo je problém väčších ostrovov?  Jeden človek sám nezvládne riadiť celý ostrov. Vždy sa zíde nejaká výpomoc a niekto si zasa môže privyrobiť. Lenže tu nastáva problém. Ako nájsť niekoho kto Vám pomôže? Kandidátov na stavanie, farmárčenie alebo búranie a pod. je vždy veľa. Lenže akú máte istotu že Vás neokradne? Dáte mu povolenie a zrazu vykradnuté chestky/zabité zvierata/zničené farmy a pod. Je ťažké len tak niekomu veriť a aj mňa už okradli viac krát keď som sa snažil niekomu pomôcť aby si privyrobil. Je ťažké niekomu len tak veriť.

Tak ma napadlo nebolo by fajn keby že majú hráči na Vašom IS rozdielne práva? Viac by sa to doriešilo neskôr ide zatiaľ len o nápad. Ale napr. potrebujete postaviť obrovskú plošinu a chcete si ''najať'' hráča. v chate( alebo inak) mu nastavíte povolenie builder a hráč bude môcť len stavať a neotvárať chestky(len tie ktoré sám položí)  aby ste mu ich mohol doplniť materiálom. Woodcuter bude zasa môcť len sekať drevo a pokladať saplingy. A takýchto možností môže byť viac toto je len zatiaľ ako návrh na zlepšenie SkyBlocku.

Dole v komentároch sa vyjadríte či by Vám takéto niečo pomohlo.

Ďakujem 

Komentáře

• mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    Ahoj, děkujeme za nápad, ale pro tuto chvíili nerealizovatelné.

Hezký den
  • Ahoj,

také jsem nad tím přemýšlel a šlo by to udělat tím, že by se nastavilo u spawneru to, co u BB a AF, že je nemůže vykopat ten, kdo je nepoloží a přidat plugin na zamknutí truhel (zde je odkaz na plugin https://www.spigotmc.org/resources/modern-lwc-continuation-of-lwc.2162/ ) a každý hrráč by jsi mohl zamknout truhlu (třeba nastavit jen na jednu), kde by si dal prostě cené věci a do té truhly by se dostal on sám a nebo člověk, kterému dá povolené :)

Přeji krásný den #nwmcz
  • Ano aj nad týmto som rozmýšľal. Tiež by to vyriešilo dosť vecí :smiley:  Dobrý napad @nwmcz ;
  • Alebo mi teraz napadlo, že by to mohlo byt akokeby formou rezidencií. Keď tam si nastavíš flag(move,build,...) ale nastavili by sa otváranie bední/použivanie enchantu kovadlin a pod. Pekný deň
  • konečne to nikeoho napadlo
  • mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    Formou residenci urcite nebude.

LWC- dobry napad, ale zatim neni v planu pridani. Proste pokud nekoho neznam, nedam mu povoleni :wink:

• Alebo kebyže sa dá niečo ako napr. príkazom /lock [player] nstavit pouzitie veci ako truhly, enchant, kovadlina, crafting.... a pod. Ked napr. pride hrac na IS aby si mohol u mna enchantut a tak :D 
Tato diskuze je zavřená.