Okraden o 100 Kreditu?! Na SkyWars

upraveno 22. May v Nahlášení chyb
Dobrý den, dnes jsem si koupil přes paysafecard 100 kreditů, a měl jsem v plánu si koupit duše. Koupil jsem si jich za 100 KRE - 10× 250 duší, ale když jsem zjistil po nákupu že rollovaní s dušemi nejde, tak jsem se mrknul na své kredity. A poté jsem neměl svých koupených 100 Kreditů... nemám důkaz, jelikož jsem vůbec netušil že se toto stane, chtěl jsem si rollnout kity, klece, a efekty na luk. Mohu poprosit třeba nějakou diskuzi na discordu? Chtěl bych si o tom pohovořit. Děkuji, za odpověď jakéhokoliv člena AT,

- Citrus.

Komentáře

• mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    Ahoj, ty tu píšeš, že sis koupil 100 kreditů, za ty kredity sis koupil duše...a pak ses podíval, a neměl si kredity? ... To souhlasí, když sis za kredity koupil duše ne? 
  • Koupil jsem si za 100 Korun českých, herní měnu na GameTeam jako Kredit. Poté jsem si koupil v obchodě 10× 250 dusí, ALE! Nevidím nikde že bych ty duše měl a nejdou ani rollovat kity..., tím pádem, nemám logicky kredity, ale jednoduše to je jako bych zaplatil 100 Kre za úplný nic. Jen tak 100 Kre za nic.
  • mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    OK, shrnutí...

Koupeno 100 kreditů, za kredity koupeny duše 10x250, za duše losováno v MysteryBoxu, z toho nic nevypadlo a ani duše ani kredity a ani kity, klece a efetky nemáš.

Předávám k řešení dál...
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 24. May
    Ahoj.

Opraveno

• Díky, jelikož jsem si tedy kupoval 10× 250 duší a mám jen 256 tak je to docela divné, ale díky za opravu
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.