Nahlášení chyby/bugu

Zdravím,
Můj herní nick je Themaster120 a mám problém na serveru SkyWarsMini-Server1,
Chyby jsem si všiml 25.5. v cca. 19:00hod.
Chyba se vyskytuje vždy když se připojím na tento daný server a chyba je taková, že vždy se mi v tabulce neukazujou výhry/prohry, killy, úmrtí, atd. (tokeny se mi vpořádku ukazujou) Když si rozkliknu inventář tak ani kity/klece/traily tam nemám, ale při napsání /stats u SkyWars tam mám vše vpořádku, 
Děkuji za pochopení, mějte se.
image.png 1.3M

Komentáře

• Gratuluji, právě se ti vymazali "statistiky" na sw. Měl jsem stejnej problém, bez odezvy od at (cca 1,5 roku zpět)
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 26. May
    Takže nejdřív k tomu Tupímkovi co si vymýšlí nesmysly.

########################################################################
    @Janino 
    "Miluju" když hráči lžou a přidělávají mi tím práci.
    Prošel jsem všechny tvé diskuse na forku a maily z kontaktního formuláře a nikde se nezmiňuješ o tom, že by se TI na SW ztratili věci, kity, atd. Navíc je z obsahy mailů, které jsi za ty 3 roky co zde kazíš ovzduší a jdeš z průseru do průseru vyblil zjistil, že tě mám plné zuby a nechci aby jsi na GT déle kazil svou přítomností ovzduší!

Zjednodušeně, MÁM TĚ PLNÝ ZUBY! TÁHNI O DŮM DÁL.

Proč zde hraješ když tento portál evidentně nesnášíš? Jak jinak si vysvětlit tvé nesmyslné chování a přidělávání práce admin týmu?
    Bud to tu nesnášíš a nechceš tu hrát, nebo jsi Tupínek a já nechci aby jsi tu hrál. Jinou možnost nevidím.

Každý kdo si projde tvé diskuse na foru musí nabýt dojmu, že na GT nemáš co dělat a proto sbohem.
    ########################################################################

No a teď se konečně dostáváme k tomu podstatnému.

@
    TheMaster120 
    Připojil jsem se za tebe a otestoval co píšeš.
    Připojil jsem se na SkyWarsMini(1v1) - server 1
    Ve scoreboardu jsem měl:

Šel jsem do hry a skočil do voidu.
    A jak vidíš, tak se mi počet úmrtí zvýšil.

Dále jsem ti  poslal 5000 Tokenů a za ty na tvém nicku koupil Kit Obrnenes, Aktivoval sio ho, odpojil se, připojil se a kit jsem měl.
    Takže opravdu nevím co přesně ti nefunguje.
    Popiš svůj problém podrobněji.

Jo a pozor na */Stats! 
    Jde o společné statistiky LuckyWars a SkyWars!

• Monty, Měl jsem na SkyWars asi přes 500 killů a staty na pravo v té tabulce jsem zkoušel jestli narůstají a jestli v tom nění nějaký bug. Prostě jsem hrál normálně celkem často na SkyWars a najednou jsem se tam připojil a měl jsem nulu, zkoušel jsem vše jestli to není nějaký bug, ale nefungovalo to. Měl jsem jediný kit zakoupený což byl Stavitel (MINI), vše se mi smazalo a nevěděl jsem co dělat, řešil jsem to i s Rius_ a ta řekla že to zkusí vyřešit s někým a že mám napsat na fórum GameTeamu, taky se tak stalo. A ještě se vrátím k tomu že Statistiky jdou pořád nahoru a vše zůstává, ano, zůstáva, ale byl to jeden okamžik kdy se mi resetly za celou dobu co hraju na tomto Herním Portálu, mám i svědky kteří rádi dosvědčí že jsem měl určitě 100 nebo více winnů/killů.. Děkuju za zodpovězení a doufám že se to vyřeší, nashle.

• A Neni to treba ze jsi driv hral na Teams, mel jsi 500kills a pak jsi presel na Sola?

• Na teams mám taky nějaké statistiky, ale hrál jsem nejčastěji sóla, pouze s kamarádama když nás bylo 3+ nebo jsme hráli s guildou jinak jsem hrál sóla pro plnění Guild questu.
  • CONGRATULATIONS!!!

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.