Nelze se připojit na server GameTeam?!

Dobrý den, dnes jsem se chtěl připojit na server, ale minutu se mi ukazoval loading a po minutě disconnect... zkoušel jsem i vypnout a zapnout server. Odstranit a zase přidat server.. zkoušel jsem se i připojovat přes direct connect.. a nic. I když vidím na serveru 4 hráče tak se na server nelze připojit, mohu být prosím informován zda se něco upravuje a je to schválně. A nebo se jedná o chybu?

Komentáře

• Zdravím,

mám stejný problém. Připojení jsem testoval i na mobilních datech pomocí PickaxeChat a není možné se napojit.

Přeji krásný zbytek dne #nwmcz
  • upraveno 29. May
    Citrus  
    Server má udržbu
  • Zdravím,

omlouvám se, že sem ještě píši, ale šlo se připojit a tak jsem se napojil a šel na SB, ale nějak nemohu na lobby a jsem zavřen na SB. Prosím o opravu.

Děkuji #nwmcz
  • upraveno 29. May
    Děkuji Milo za info.
  • @mrmila dakujem tiez za info ale ja tam udrzba do 14:00 nevidim lebo mam IP eu.gameteam.cz kvoli tomu ze normalna IP mi nefunguje tak prosim napis mi do PM pretoze na 1 servery to riesil tak ze som mu poslal IP a spristupnil mi server tak prosim mohli by ste to urobit aj vy pretoze som na SK a mam pouzivat zahranicnu IP kvoli ktorej ma to kickuje a uz som bol aj na blackliste...
  • InternetakInternetak
    Developer
    Vse jiz funguje
Tato diskuze je zavřená.