Dc @Ariesa /NEVYŘEŠENO!

Takže, Ariesko...

Vzhledem k tomu, že mě v pm ignoruješ :) , tak si napíšu sem, snad tu budu mít větší úspěch. :)

Není to poprvé, co si nenechám ban líbit, a budu se snažit z něho vykecat, takže jsi něco takového mohla určitě očekávat (viz. pm :) )

Odpovídám na tvoji poslední reakci (také pm. :) )
- eva bol prvoaprilovy zart a trosku zabavy pre vas kym sa k 1.aprilu dostaneme
- spravanie na disc, okrem vlcika - bolo povedane ze unban si moze riesit len hrac co ban dostal a tym mala diskusia skoncit, nejak sa ti to ale nepodarilo
- nie meme ma neurazili ani som ich neodstranovala ... neviem ci to bolo mutnutim ci banom ze ich nevidno ... ale ide o to, ze miesto toho aby som sa venovala hracom co FAKT nieco potrebovali, si ma umyselne zdrzoval

unban vyprsi o 3 mesiace

Eva

- Mám takovej pocit, že tu Evička strašile nejen daleko před aprílem, ale i po něm. 
- Dále, jak mám vědět, že je to apríl od Vás? Jak mám vědět, že jste domluvení? Kde se o tom psalo? Když "trolí" někdo, kdo je TAJNĚ domluvený s A-Teamem, tak je to v pohodě, ale jakmile někdo jinej tak ne?

2. Bod
- Ano, měla skončit, ale neskončila. :) Dostal jsem mute :)

3. Bod
- Hele, "trolil" jsem v 23:00, řekni mi, kolik hráčů FAKT něco potřebuje v 11 hodin večer?
- Dále co, tebe jsem zdržoval? To vlčik to tam semnou půl hodiny řešil, nikoliv ty..

Závěr
Na rovinu, nemrzí mě moje chování, nebudu vám tady mazat med kolem pusy, jako většina hráčů/hackerů co si žádají o UnBan, nicméně po vysvětlení, jak to bylo s Evičkou se to už opakovat nebude. :)

//Pro randomáky, kteří to budou číst nějáké screeny nejen z pm :)
https://ctrlv.cz/38gg
https://ctrlv.cz/iQu8
https://ctrlv.cz/ndbp

Bože, co jsem to zas napsal za slohovku, tak užívejte čtení, já se loučím :) pce

Dej lik a dostaneš jedničku z matiky :)
Dej dislik a stoupneš na lego :)

Komentáře

• AriesaAriesa
    Retired
    upraveno 31. May
    Ahoj Max,

čo sa týka tvojich súkromných správ, na všetky som odpovedala, až do momentu, kedy sa obajvovali rovnaké správy v žiadostiach o unban alebo si žiadal o unban pre kamaráta. Na tie som odpovedala v tejto sekcii.

Ban na discorde máš za to, že si nedokázal pochopiť dobre mienené rady o správaní sa na discorde od viacerých členov AT. Že si dalej vyžobrával unban pre kamaráta.

Eva - ak robí problémy, prosím nahlásiť. Nebudem sa baviť o vraj ďalšom trolení, o ktorom nemám vedomosť.

Pravidlá slušného správania nekončia svoju platnosť po Večerníčku. Sú to časté argumenty hráčov, že po 22h alebo po 1h nočnej predsa Vaše správanie nikomu nemôže vadiť. Omyl. A čo sa týka práce AT, stane sa že až v nočných hodinách si nájdeme čas doriešiť nahlásenia, ktoré sme počas dňa obdržali.

Na rovinu: MŇA tvoje správanie mrzí.

A takisto to, že nie je nič NOVÉ, čo by som Ti mohla odpísať. Tvoje otázky sa opakujú. A preto:

Tvoju žiadosť som zamietla v sekcii unbany a aj v súkromných správach. Ďalšie príspevky s rovnakým obsahom budem posielať na prehodnotenie, či sa nejedná o spam na fóre a zbytočné vyťažovanie AT.

Želám pekný víkend.
Tato diskuze je zavřená.