Nishida - Omluva celýmu klasiku.

-----------------
  CHOVÁNÍ
-----------------
Moje chování bylo zlé, byl jsem toxickej, zlej & arogantí. Cítím se špatně že jsem se choval a že jsem si neuvědoval moje chování na serveru. Velice mě to mrzí a chtěl bych se za to omluvit.
-----------------
 MULTIACC
-----------------
Důvod proč jsem měl MultiAcc bylo že se mi nevěšli moje všechny resky na jeden účet, dělili jsme si je s kamárádem ale pořad to nevystačilo na 2 účty a proto jsem založil další, často jsem chodil na XP farmy a chtěl rychle ziskavat level tak jsem si zapnuk KillAuru a kamoš šel na oběd a afkoval u spawneru a ja zatím dole zabíjel moby. Jednou kdy nebylo možne aby muj kámoš afkoval nahore jsem si řekl "proč bych nezapnul druhej MC účet a trochu si nepomohl?" a tak jsem i udělal. Neviděl jsem v tom nic špatného protože jsem si myslel že takhle nikomu nic nedělám. Potom sem se dostal do fáze "když už mam ty hacky tak proč je nepoužít na něco jiného"... No a tady to šlo všechny z kopce, začal jsem cheatovat, dostavat bany ale jelikož jsem chtěl hrát tak jsem si pořád zakládal MultiAccounty.

-----------------
    HACKY
-----------------
Hackoval jsem z důvodu že mě to bavilo a cítíl jsem se dobře když jsem mohl každého zabít v PvP. K hackům sem došel tak že me už štvalo že me pořad zabíjeji hackeři a že už mě to nebaví, tak jsem si je stahnul taky a začál je používat. Vědel jsem že je to špatný ale pocit toho že jsem byl "nesmrtelnej" se mi zalíbíl. Umím jitter click i PvP ale ani to nestačilo abych se vratil k normalnímu PvP protože hacky byly 1000x silnější. Uvědomuju si že hackování kazí zábavu ostatním hračum a proto jsem už prestal hackovat celkově ve všech hrách.

-----------------
   OMLUVA
-----------------
Chci se omluvit @Ariesa @Dronex @Majk0_ ;; za to že jsem vás pořád štval, choval se zle a pořád přidávál navíc práci.
Chci se taktéž omluvit každému hráči Klasiku a osobně hráči MajkysCZE a @MenT2007_ ; za moje chovaní, hacky a to co jsem psal.

Mějte se.

Komentáře

• Já bych ti to prominul, ale nevím jak Ariesa..
  • Ta mi to uz nikdy nepromine
  • upraveno 2. June
    nechci ti nic říkat, ale s mnoha věcma jsi nejen ariese ale i ostatním přidělal práci... (čekám na ten pt4 armor u regeho_ btw....)
  • klidne bych ti ho dal ale nemam jak, ban mam, obchazet bany uz nema smysl protoze to nikam nevede a stejne vzdicky dostanu zpatky ban.
  • Jako díky za omluvu a přijímám ji, ale upřímně si nemyslím že bysis zasloužil další šanci.. Nebylo top poprvé, dělal jsi to vždycky a pořád.. Vždycky jsi jen chodil hackovat, nechápu na co máš tolik resek, že by až dostaneš ban abys měl věci v záloze? Hmm? Ment ti odpoustil protože nemá kamarády na klasiku a nemá se s kým bavit tak v tobě vidí kamaráda xd Ty a já jsme spolu měli dost sporu v minulosti, vždycky jsme spolu valčili xd Už za tvůj první účet.. Jako já bych ti odpustil, jenže tohle jsi dělal pořád, pořád jsi hackoval a obxchazel bany, i jsi majkovi slíbil že už to nebudeš dělat, i za účet snowe jsi to slíbil.. Vím jaký je to je když hackuješ a pak máš přestat.. Já to taky zažil. Máš už asi víc účtu než frex a to je co říct xd 
  • AriesaAriesa
    Admin
    Ahoj,
    ďakujeme za vysvetlenie a ospravedlnenie prijímam.
    Takýto spôsob hry nemôžeme akceptovať.  Možno neprídeme na každý priestupok okamžite, ale skôr či neskôr k trestu príde. A ak sa hráč nepoučí a  pokúša sa naďalej kaziť hru ostatným, nemôžeme dávať druhé šance donekonečna.

Nech sa Ti darí.
    Za AT na Klasiku
    Ariesa_
  • @yungbruh ty resky jsem delal protoze me bavilo stavet ale nebylo misto, vzdicky kdyz jsem dostal ban tak jsem k nim nemel pristup, na _Snowe jsem hackoval pouze s xrayem a pak kdy jsem zalozil nishida_ jsem zacal hackovat strasne moc, vic uctu nez frex nemam.
  • @kornell ;
    Byl bych rád kdybys mi vrátil pt 4 set a 20 gapplů se kterýma jsi mě zabil..
  • Zapomel ses omluvit me, ale jinak cg, gl. :)
  • upraveno 29. June
    ty kráso českej zefew.
    gl irl

Tato diskuze je zavřená.