Zmizlo vsetko a vsetko je inde

upraveno 3. June v Nahlášení chyb
  • 3.6 14:55 som to zistil
  • SF
  • Labymod s povolenymi modami nehra to tu rolu...
  • 1.12.2 odporucana k SF
  • Screen : 
  • Mal som tu Coal generator Lava generator Energy regulator a Auto anvil vsetko zahadne zmizlo ano u mna maju ludia povolko ale v case ked som to zistil nikto nebol online 1 som dal prec prava pretoze mi zobral ore ale v ten moment tu tie stroje boli a dalsi bol naposledy prihlaseny vcera Mlive166 a naviac myslite si ze by som tam mal len tak zbytocne chestky a cedulky ako navod a generator bez regulatoru... nie takze prosim o navrat 1x Energy regulator 1x Lava Generator 1x Auto anvil 46x Duct tape + tie veci sa premiestili pri stene bol lava generator teraz tam je coal generator a lava generator v mojej base ani neexistuje neviem ci si niekto robi zo mna srandu alebo co...

+ Isiel som rozmnozit sliepky skocil som k nim a uberalo mi to HP nasledne moje veci spadli do hoppru moj redstone obvod ich hodil do lavy a to co sa nezachytilo dalsim hopprom tak skoncilo svoje posobenie takze prosim o navrat 1x Silk touch Electric jetpack - V

//Edit: Mam svedkov ktory to videli a opravovali alebo opravoval som im veci

Komentáře

• just_Kotyjust_Koty
    Moderátor
    Ahoj, vyřešeno na serveru, věci z kauzy "zabití v slepičí farmě" ti ale vrátit nemohu, protože nikde není důkaz o tvém předchozím vlastnictví.
Tato diskuze je zavřená.