Neoprávněný kick a mute

Můj nick: cadami_LP
Nick Trenéra (a také moderátora, jak sám tvrdí): Bodlikcz

Důvod proč sem vlastně píšu: Neoprávněný kick a mute, který jsem obdržel o opakovaném pokusu se v klidu domluvit.

5.6.2019 cca kolem 17 hodiny.

Já jsem se ptal Bodlikacz na to, proč se všechny "důležitý" osoby vykašlaly na server, proč nebyl reset, kterej měl bejt, protože všechny warpy jsou už totálně rozsekaný atd... On mi nebyl schopnej odpovědět, tak jsem mu nabídl, že si o tom mužem jít pokecat na tsko nebo discord. Jeho argument byl, cituju "Nemám teďka vůbec čas, píšu zkoušky" Jestli se nepletu tak maturitní zkoušky už dávno proběhly... On potom na mě začal bejt agresivní, přitom já jsem ho neurážel, a on pak napsal, že se to už nechce řešit. Paradox... nic jsme nevyřešili. Hnedka potom jsem dostal kick (důvod kicku: obtěžováni AT). Hnedka jak jsem se připojil, tak mi napsal že mě varoval. Varování nikde nebylo. Pak mi napsal "Hráč je povinen používat hlavu" Ja si myslim, že pokud jsem dostal kick, bez varování, bez jakýhokoliv odůvodnění, tak on je tady ten, který by měl bejt povinen používat hlavu. Tenhle názor jsem mu napsal a dostal jsem mute. Rád bych tohle vyřešil, protože tohle mi fakt nepřijde normální. Díky

Pokud by byl někdo ochotnej to řešit, tak ať se ozve na mail: matyas420@email.cz

Komentáře

• AnjnaCZAnjnaCZ
    Helper
    Ahojky,
    existují i jiné zkoušky než maturita, já jsem na gymplu a teď píšeme ze všeho snad - právě proto, že byly maturity, učitelé neměli čas a teď se dohání známky. I AT se musí učit. ;) 
  • Ty mi taky nepříjdeš normální @cadami_LP ;
  • Ahoj,

řešíš to, co ti mohlo dávno dojít... minecraft už upadá, protože to je stará hra. Nikdo nemůže nutit hráče, nebo členy AT, aby zůstali celý život u GT a nebo u MC a prostě to časem někoho přestane bavit a odejde.

Reset.. další taková ošemetná věc. (reset stačí dělat u /warp tezba která se nejvíce kope a reset byl +-  koncem Ledna) Spousta  lidí dala do pokecraftu spousty kre za legendy a další věci a udělat wipe by znamenalo přijít o spousty hráčů.

Kick jsi dostal za porušení základních pravidel u GT a to je "Hráč je povinen používat hlavu". Členové AT jsou jen lidé a ne roboti, a když ti napíše, že nemá momentálně čas, kvuli zkouškám a ty ho dále otravuješ a píšeš mu, tak se nediv, že jsi dostal kick a později i mute.

Pokud ti tu chce přímo @Bodlikcz neco sám napsat, tak ti ho tu označím.

Přeji krásný zybtek dne #nwmcz

• Když @bodlikcz nemá čas, a ty ho ještě k tomu otravuješ... tak se nediv
Tato diskuze je zavřená.