Konec

Ahoj, 
končím na gameteamu protože mám zbytečný ban který jste mi zamítli.
Účet nechám pro bráchu, a já budu hrát na jiném serveru.
Je to kvůli tomu, že se mě nechce čekat do roku 2022 
když by jste mi unban dali, pokračoval bych dál :( ale nikdo mi unban nedá určitě nedá.
Dělám to i proto, že  se mi nechce do roku 2022 hrát jiné servery, protože ten váš
je ze všech co mám v listu nejklidnější.Ostatní jsou hrozné, majitelem jsou děti který si myslí
že jim je 18+ ale vy, jste normální.Buď mi dáte unban a budu rád, anebo  už skončím s minecraftem,
účet přenechám bráchovy, a minecraft si odinstaluju nadobro. Vážně bych byl rád za unban
ale nikdo mi unban určitě nezkrátí do roku 2020 anebo mi nikdo nedá unban :(
Pokud se rozhodnu, že nechám bráchovy účet, tak mi dejte unfriend anebo si mě nechte,
někdy rád napíšu.Toto je pro všechny lidi menší oznámení, že se rozhoduji na konec mc
anebo že by jste mi dali unban, když se tak rozhodnu, že bude konec mého mc tak 
mi všichni budete chybět, hlavně šťepán (stepax_cz) anebo ostatní, budu rád za odpověď někoho
z adminteamu jestli mi unban dáte nebo mi zkrátíte trest.Budu moc a moc rád že mi unban 
možná i dáte, anebo mi kamarádi a ostatní napíšou zde zbohem, pokud už ponechám bratrovy účet,
a předem se omlouvám za chyby v diskuzi. Určitě hlasujte ano = ano ponechej účet bráchovy
ne = prosím zůstaň u mc sušenka = rozhodni se, jak chceš  a zbytek smajlíku a ostatních neznamenají nic,
na úplném konci diskuze napíšu výsledky, buď že ponechám účet brachovy nebo že počkám o unban.
 Všichni, co jsem kdy viděl, omlouvám se za chby co jsem kdy udělal:
Za zbytečné bany na HS VYSVĚTLENÍ: vždy jsem byl tak angry po škole
Za unfriendování a friendování VYSVĚTLENÍ : kamarádu ale bylo nutno, protože jsem měl už pořád plno 
Za nadávání,spam a další VYSVĚTLENÍ: jako u toho prvního vždy jsem byl tak angry po škole
A za to ostatní, co jsem v GT udělal.
 Budu rád když si všechno přečtete, anebo aspoň zahlasujete :(

S pozdravem  smutný relax :(

// Edit:
Omlouvám se že to dávám do diskuze  nahlášení chyb z minula

Komentáře

•  Doufám že tato diskuze nabere komentáře, zhlédnutí, a odpovědi na hlas :)

Podminka:
    Podmínka pro hlasování je, že hlasovat můžete jenom 1x
    Takže kdo pošle  <3 jako že Super že super odinstaluj si ho,
    tak když si vytvoří více účtů na kterých dá super,
    tak tento hlas se nepočítá a NEMŮŽE už hlasovat
    aa nikdo nemůže hlasovat tento hlas :wink: 
  • Čauko kámo,

keď sa stane ta špatná vec tak nebudem spokojený 
    práveže bych bol rád keby si nekončil a niekto z AT ti dal unban,
    pomáháš admin teamu máš asi 8diskuzí + ešte nekolko na Relaxuj_Uzivej kde si  už sa nepripojil mam otázku, to ssi urobil naschvál? :o
  • Milý relaxy. (DLOUHÝ KOMENTÁŘ ALE DOPORUČUJI PŘEČÍST)

Diskuse je opravdu moc dojemná
    jó smutný Jsi smutný relax super jsem fakt smutnej…

ALE.
    Kdo má proboha vědět jaký máš nick když to tam ani nenapíšeš?!
    Co třeba napsat i důvod banu a kdo ti ho dal?

'''' Je sice hezká věc. Ale admin týmu tím body nepřispěješ.

Jak už píšeš Že se omlouváš že to dáváš do této diskuse....
    To nemůžeš všechno zkopírovat a hodit do unbanů?
    A Proč to píšeš do nahlášení chyb když víš že to sem nepasuje....

A Teď jdu reagovat na tvoje zprávy:
    ''Ostatní jsou hrozné, majitelem jsou děti který si myslí
    že jim je 18+'' 

To je tvoje zpráva k ostatním serverům.
    Já ti něco řeknu. 
    I Když je někomu 10 i když je někomu 30 tak se snaží dělat pro server maximum.
    Kdy by jsi byl majitel nějákého serveru taky by ti nepřišel hrozný a každý server se něják snaží

''prosím zůstaň u mc sušenka''
    Takže ty píšeš Unban pro server GameTeam a urážíš přitom Minecraft?
    Jsi normální? Nebýt Minecraftu není ani GameTeam! 

''končím na gameteamu protože mám ZBYTEČNÝ ban který jste mi zamítli.''
    Přijde ti tohle jako ZBYTEČNÝ ban? Mě teda ne http://ban.gameteam.cz/detail/ban/376407
    (Pokuď jsi to teda ty)

Dá se i hrát na druhém účtu, ale stejně to a-t zjistí... Takže nedoporučuji jen budeš mít další trest a budeš psát zase:  

A Nechápu proč píšeš ať hráči hlasují, když je to TVOJE a TVŮJ názor...

• Hele petane udělal jsi mi několik věcí, a teď se vyptáváš?
    Snad každý  snad si pamatuje můj nick, je to Relaxuj_Uzivej bez _ na konci
    2.Dostal jsem ban od montyho, vyhledej si Relaxuj_Uzivej a udělal jsem žádost o unban, kde si můžeš najít všechny informace  o mně.
    3. Píšu to sem protože se omlouvám všem, a když to hodím do žádost o unban nikdo mi neodpoví, maximálně at který do toho má povolení
    4. Snaží se, ale zbytečně si vymýšlej a všichni mi daj ban za 1sprosté slovo na 10+dní jako really?
    5.Neurážím gameteam, a vůbec jsem tě nepochopil, ale vůbec neurážím mc, za to já nemužu
    6.Je to zbytečný, že mi zamítli ban, u kterého jsem přemýšlel asi 1hodinu
    7.Ano dá se, ale at to vážně zjistí.
    8.Aby hlasovali co z toho mám udělat?To tě vůbec nenapadne, nevšímal jsem si moc co píšu, takže sorry hnedka ze začátku, jsem  i trošku známý a kamarádi povídají ostatním lidem kteří to hrají že tam hraju že ať si mě daj do friend atd a potom ještě oni to povídají i možná ostatním. Ty a tvůj michal jste mě připravili o HS a ještě jste se mi vysmáli na tvým HS a ani jste se mi neomluvili anebo neoplatili, to já jsem vám dával op a builder a vy mě to oplatíte tak, že mi rozbombardujete HS.
    Prostě to není normální já vám zařizuju všechno a tobě dám ban za urážky nebo co to  bylo a potom michato
    DEJ MU UNBAN DĚLEJ a ppíšu příkaz a zničí mi spawn, chtěl jsem mu napsat: no tak má unban
    a on mi místo toho zničil spawn já ti dal unban a ještě tyy tam pošleš asi 5K tnt
    naštvalo mě, že jste se mi neomluvili anebo mi za to nic nedali.
  • @MouchozroutSk Neudělal jsem naschvál ale zapoměl jsem heslo a heslo na email takže jsem si nemohl resetovat heslo proto mam nový email.
  • @Master_PVPSK Ty chceš abych si ho odinstaloval a dal bráchovi?  Ehm ehm..Nic hrozného jsem ti neprovedl, tak proč ???
  • upraveno 12. June
    Konečně úspěch teď je právě 51 zhlédnutí! Pošlete to kamarádům a za chvíli bude možná i 70!!

//Edit
    Zde budu psát kolik to ještě nabralo:
    16:43 nějak přes 53

16:44 asi 57!!!

16:58 je 59!!! Blížíme se!
  •  POSÍLEJTE DÁL KAMARÁDŮM

Kdo pošle zanechte komentář a
    dostanete odměnu po mém kamarádovi
    MouchozroutSk ! Doufám že na
    odměny má :D 
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    upraveno 12. June
    Ahoj, sekce nahlášení chyb neslouží k spamu o počtu zhlédnutí, ani slohovkám o Tvém dalším působení/nepůsobení na našem portálu. Pokud máš nutkání informovat ostatní, využij svou zeď. Tato sekce je využívána jako prostor k upozornění na nedostatky serveru, chybné informace či bugy.

Pokud chceš řešit svůj ban, pak využij Bany/Unbany a objasni situaci.
    Vzhledem k nesplňujícím kritériím a zcestnosti této diskuze topic lockuji. 
Tato diskuze je zavřená.