jak je to ze skyblocklegends

Ahoj,jsem guildmaster guildy skyblocklegends a chtěl bych tu trochu rozebrat jak je to uvnitř naší guildy a zjistit od VÁS proč není naše guilda oblíbená,aby jsme to mohli začít řešit,proto nám na vašem názoru VELMI záleží.
FUNKCE NAŠÍ GUILDY:
------------------------------
1) vlastní server na discordu -) zde máme různé kanály  pro omluvenky,otázky,řešení problému či nápady co si členové vymyslí.
Take hlasoví kanál pro muziku či pro komunikaci/porady.
2) Vlastní HS-) na tomto hs máme napsané informace,ale také různé eventy-) třeba hledání kuponu  za které pak dostanete 500 tokenů.
Ale také chystáme parkour a další minihry za velké odměny.
AKTUÁLNĚ JE HS POZASTAVEN,ALE SNAD SE OPĚT ROZJEDE.
3) Další funkce vytváříme.
-----------------------------------------------------------------------------
Proč od nás lidi s GT nemají rádi?
Nejvíce se mluví o naších přísných pravidlech a proto se hodně vyhazuje.
Ale jaké jsou aktuálně pravidla?
ŽÁDNÉ!!!
Pravidla si již nějakou dobu navrhují sami členové,aby se neřeklo,že jsou u nás pravidla přísné a porušení pravidel už nebude tak přísně trestáno a to díky novému bodovému systému.
CO JE TO BODOVÍ SYSTÉM SE DOZVÍTE V DISKUZI "NÁBORY DO GUILDY" A V NAŠÍ DISKUZI.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve skyblocklegends jsme rodina která si pomáhá a respektuje se,každý má právo si každý čtvrtek postěžovat či vyjádřit svůj názor a to na poradách v 18:00.
Také máme velkou aktivitu či komunikaci ne jen v gchatu,ale právě i na discordu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moc bych vás prosil,aby jste tu vyjádřili svůj slušný názor na naší g a třeba i doporučení pro naší guildu.
-Děkuji

«1

Komentáře

• Souhlasím s tímto příspěvkem jakožto úředník této guildy.
    SkyblockLegends je určitě super guilda a nevím proč někteří nadávají a mají negativní názor na tuto guildu.

Můj názor je že by si každý měl zkusit být v této guildě, komunikujeme buď v guild chatu nebo na discordu, je společně s náma hodně zábavy.

Prosil bych aby jste někteří přestali nadávat na naší guildu.
                                                                                                                                                        Děkuju.

-Themaster120
  • -ahoj, jelikož jsem odešel z guildy, protože se mi tam ani nelíbílo a ten nový bodový systém je úplně na nic...
    Dle mě bych ho zrušil úplně, nebo zmírnil pravidla, protože odečítat body za psaní zpráv na forku místo na diss, není tak velké porušování pravidel, nebo spíš žádné.....
    -Tomtom2211
  • TomTom221, 
    Bylo ti odečteno 10 bodů z 50ti což není úplně hodně.
    Z guildy jsi odešel sám a nikdo k tobě nebyl přísný a brali jsme tě jako člena naší "rodiny".

-Themaster120
  • upraveno 14. June
    @tomtom2211 ahoj,pravidla aktuálně nejsou žádné tak nevidím důvod proč zmírňovat :disappointed: 
    Co se týče bodového systému tak je to dobrý nápad a za psaní na forum si byl upozorněn dolů za: chování a až budou pravidla tak za porušení pravidel. 
  • upraveno 14. June
    myslím si, že si to domýšlíte, protože jedenz vás tvrdí A) a druhý b), ale i tak -10 bodů za psaní na forku?

-s pozdravem tomtom2211
  • @tomtom2211 ; poprvé ti nic odebráno nebylo.. Upozornil jsem tě ať dotazy atd.. Píšeš na dc..
    I přesto si sem psal.
  • upraveno 14. June
    Upozornil jsi mě jakmile jsem sem něco napsal, ano, jelikož v diskuzi nemožeš nic mazat, tak jsem tam napsal --smazáno-- a co ty: Tomtomovi odečítám 10 bodů xd

• Body jsem ti odečetl až po druhém komentu,prosím jestli to chceš dále řešit,napiš do soukromé zprávy.
    -Děkuji

• Tomtom2211,
    Byl jsi upozorněn dříve než jsi to napsal, takže jsi porušil pokyn guildmastera i přesto že tě upozornil aby jsi to nepsal.
  • Napsal jsem pouze 1 koment.
  • ahoj podle mého je ta guilda vpohode pravidla zadne skore take moc ne Lukas pro cleny a tak dela hodne rozdava mnoho kreditu a vy mu zato nicite dny a Guildu.Jeste mu prijdete na ucet.Jakej ..... to dela ,a proc

• Dle mě by mi lukáš nic nedal a těsně před koncem sezony by mě vyhodil
  • tomtom2211 dal kazdemu staci splnovat podminky a byt aktivni
    a komunikativni

• Tato guilda byla uplně příšerná , a členové guildy (alespon vetšina) ze slibované odměny kreditu nedostali téměř nic a Lukášek si rozpustil guildu a všechny kredity si nechal Uplně v hlavě vymleto
  • Uhh... vážně? Neber mě zle, ale... no, jak to říct... nikoho to nezajímá..? Alespoň o jednu nezkušenou guildu méně. Ale, abys nebyl smutný, doporučím  ti tohle: Více čti - naučíš se gramatiku, nebudeš pro smích a.. všem se uleví.

• @gamekeepers :D kdo já nebo nizik?
  • upraveno 15. June
    Ten guildmaster..

/Edit: již bývalý guildmaster
  • upraveno 15. June
    Jaj, on tu g zrušil? XDDD
  • Zrušil protože to byl (abych nedostal ban) hráč s mentálním narušením 
    Sliboval hráčům odměny desítky až stovky kreditů a hráči pak dostali směšnou část 10-20kreditů
    A na svoji obhajobu řekne že ste buď odešli z guildy sami nebo že se nějak "sama" guilda rozpustila a teď si založí novou a jakoby se nic nestalo..
    Je mi tě vcelku líto když si chceš budovat pověst tím že lžeš .
    Ale nu co už.. 
    Nikdo s tebou asi nic neudělá a když se ještě vyjádřím k těm kreditům.
    Ty kredity ti strašně pomůžou k životu  to že si oklamal hodně možná i desítky hráčů a lákal si je na kredity 
    a pak sis je nechal téměř všechny pro sebe jen akorát dokazuje jaký si a jaká byla tvoje guilda.

Nizik :) 
  • Říká guildmaster co má neustále bany...
  • @lukas_cz151 toto bereš jako argument? 
    Alespoň se ke svým členům guildy nechovám jak svině

• Ne,možná ty ne,ale není u vás vůbec žádná komunikace,nuda,poroučení!
  • Čisto za mňa radšej splniť pár rozkazov ako nedostať kredity
  • @lukas_cz151 naco poroučet a říkat členům dneska 5Ks core nebo jdeš jinam..
    Ber to zvolna.
    A je to tvůj názor .
    Alespoň se po jedný sezoně nerozpadnem.
  • Nemluvím o tobě,ale o deadskill která poroučí a rozkazuje ohledně skore
  • Přísná guilda. Nejseš offline musíš umět pokutu 5K Tok horší guildu jsem nezažil takže tuto guildu nedoporučuji

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.