1 chyba a 2 nápady (chyby a nápady 2)

Chyby a nápady 2

Zdravím, v této diskuzi bych vám opět chtěl představit chyby a nápady. Tentokrát toho bude ale míň.
Chyby
1. Chyba - jak asi většina z vás ví, tak na GameTeamu jde na některých serverech pouze verze 1.8.9 (tedy alespoň bez sekání). Problém je v tom, že když skočíte na jiné verzi, tak vás to bugne. Možná by bylo dobré tuto chybu opravit. Třeba tady bude i víc lidí, ale na tom moc nezáleží.
Nápady
1. Nápad - Tohle je podle docela dost podstatný. Jde o statistiky. Jednoduše. Když nebudete aktivní měsíc, tak se vám smažou všechny pozemky. Mně to příjde moc. Představte jsi, že tady dlouho nebudete, pak si sem budete chtít přijít zavzpomínat a vaše pozemky budou pryč. Za mě dost nepříjemná situace, takže bych to zrušil. To samý reset prisonu a reset úkolů na skyblocku. Co když se vám někdo dostane na účet a udělá to? Co to takhle zrušit a i kdyby se vám tam někdo dostal, tak vám neudělá nic se statistikama? Není to lepší? Tohle bych určitě udělal. Berte to tak, že jakýkoli prostě mazání statistiky bych dal úplně pryč.
2. Nápad - Když dáte /ignore a jméno hráče, tak si přidáte daného hráče do ignore list, takže vám nebude moct psát, ani vy jemu. A napíše vám to: ,,Tento hráč byl přidán do tvého ignore listu." A to je právě ta věc. Nevím, jestli to tam už máte, každopádně jsem to nenašel. Je to ignore list. Seznam všech vašich ignore lidí. Nenašel jsem to, takže pokud už to existuje, tak se vám omlouvám.

S pozdravem,
Relas1

Komentáře

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahojky,
    1. chyba - tak je jasné, že by bylo dobré to opravit. Ale to samozřejmě není tak lehké.. AC je uzpůsoben na 1.8.9 a na vyšších verzích se snažíme o co největší optimalizaci, ale nejedná se o hodinovou záležitost.. Je to otázka dlouhodobého vývoje. Takže ano, jistě, že se na toto myslí, ale tím, že se zde objeví: ,,bylo by dobré chybu opravit" se nic bohužel nevyřeší. Věř, že je i v našem zájmu, aby anticheat fungoval co nejlépe.

1. nápad - nemyslíš také na server. Musí být někde uložen (tedy v paměti, nikoli prostorově na daném serveru) každý jeden pozemek, každý ostrůvek, vše zabírá místo. Proto pro hráče, kteří nejsou na serveru aktivní, se toto neudržuje. Měsíc je dost dlouhá doba, během které nevidím jako problém se alespoň jednou připojit, pokud na serveru máš zájem pokračovat v aktivním hraní. Tyto věci je vždy potřeba brát z obou úhlů pohledu.

2. nápad - jelikož /ignore je pouze na 24 hodin, nepředpokládá se, že byste si tam dali polovinu serveru, nebo za tu dobu zapomněli, kdo tam byl umístěn. Ale určitě je možnost toto zvážit.. jen se nejedná o nutnou funkci, proto tu dosud není.

Tak či tak za poznatky děkujeme ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.