Pár návrhů

Tak mám tu pár návrhů které jsou hlavně na annihilation
1. IP bany pro hackery - Jo je dobrý že hacker dostane ban, ale on se hned připojí a zase má hacky a takhle to pokračuje pořád, proto by bylo lepší aby dostali IP ban, aby se jejich počet snížil.
2. Omezení jablek na annihilation - Hráči mají neomezený počet jablek a tak si můžou udělat tolik zlatých jablek kolik stihnou a nikdo je nemůže zabít, proto by bylo lepší, aby hráč nedostal jablko z každého listu
3. Omezit mapy při hlasování - Pořád se hrajou ty samé mapy, tak by bylo lepší mít na výběr ze 3 náhodných aby jsme si mohli zahrát i ty ostatní
4. Zdražit potiony - Potiony se dají udělat celkem levně a je pak lehké je získat, proto by bylo lepší aby byly dražší aby hra nebyla tak jednoduchá
5. Chyba v kitu Bojovník - V kitu bojovník chybí krumpáč a je tam mezi mečem a sekyrkou prázdné místo tak by bylo dobré to opravit

Komentáře

 • MiniAnni moje nejoblíbenější minihra na GT
  Takže se k tomu vyjádřím 
  A než tu někdo proti mě něco začnete psát , MiniAnni na GT hraju už téměř od začátku na GT.
  Vyjádřím se jednotlivě k bodům.
  1.AntiCheat je teďka docela dobrej a spíš kickne i dobrý hráče ale hacky ti už tady téměř nejdou jako KA atd.
  Takže určitě ne. +Hráči co mají stejnou ip adresu by za to nemohli . NESOUHLASÍM!
  2. Nesmyslné.
  Každý má právo si natěžit goldů kolik chce tudíž může mít kolik chce golden apple
  To že někdo si nenatěží žádné , někdo 2 stacky někdo rovnou 10 stacku goldu je jeho věc.
  A za celou dobu jsem nezažil abych měl víc jak 26 enchant gold apple nebo i někdo jinej , a během té doby se ti rozbije armor takže NESOUHLASÍM!
  3.Jak tě tohle napadlo?? A teď si vem že chces jednu mapu třeba Dragons a furt by byla na výběr vždy pro většinu lidí lepší a ty by jsi nebyl pak taky spokojenej.
  Každý hráč má pravo si zvolit mapu , a to že téměř všechny hráče nebaví mapa třeba Towers neznamená že nikdy nebude. Takže taky NESOUHLASÍM!
  4.A jak myslíš je zdražit? Jestli myslíš ohledně goldů tak stejná cena je už několik let a nikomu se to zatím nepřestalo líbit. A když si vemeš za 34goldů máš 3x strII tak i slabej team může vyřídit borce s full dia a gapplem. NESMYSL NESUOHLASÍM!
  5. To je tam naschvál .
  Tak teď si vem v 3.fázi oslabenej team , Týpek příjde s bojovníkem takže srdíčka + a bonus za ublížení +1damage 
  A bude mít cobblestone krumpáč , Když to by bylo strašně moc op .
   Takže znova NESOUHLASÍM!

  Osobně MiniAnni bych nechal tak jak je maximálně nějakou novou mapu  , ale žádné upgrady bych nepřidával .
  Akorát by to tu minihru ještě zkazilo.


  S přáním hezkého dne  Nizik  :) 
 • Rius_Rius_
  AdminModerátor fóra
  Ahoj, prakticky plně vystihuje situaci komentář Nizika, nicméně se ještě dovyjádřím k 1., 3. a 5. bodu.

  Mapy - nechceme omezovat výběr, necháváme na hráčích, aby si sami upřednostnili, co je nejvíce baví a to hráli. Zkrátka hlas většiny rozhoduje :)

  Kit - pokud myslíš obránce, jeho úkolem je bojovat s hráči, nikoli těžit. V /help je seznam kitů a jejich výbavy. Tento kit ani krumpáč obsahovat nemá.

  IP bany - toto není řešení.. Většina hráčů má sdílenou IP adresu (na které může hrát klidně kolem 200 a mnohem více dalších lidí), kterým by pak tímto způsobem byla odepřena hra. Nyní máme proti MultiAcc nová opatření (viz SMS register), tudíž by ho mělo trochu ubýt. Přeci jen určitě bys neuvítal, kdyby někdo na Tvé IP adrese použil hacky a pykal bys za to i ty.

  Novinek se určitě dočkáte, ale všechno chce čas ;)
Tato diskuze je zavřená.