Lagy při skocích

Dobrý den, :d od te doby co jsem se přihlásil na GT s originálkou tak mi nějakým způsobem buggujou skoky, na hlavním lobby třeba ne ale na parkouru mě to portí zpet když skáču na další překážku několikrát zasebou že tam ani nakonec nedoskočím a pak to vzdám :D to samé se děje například u 1v1 nebo skywars atd... na starém warez uctu mi to pred 0,5 rokem nedělalo a nemám nějak modifikovaný launcher ani hacky ani nic takže nevím čím to může být, celkem mě to štve protože mě parkour baví a teď ho tam nemůžu skákat vlastně nemůžu hrát nic krom nějakého creativu kde se létá a neskáče. Takeže bych byl rád za odpověd a případnou radu, děkuji( PS:Pingem to není mám všude max. 18 a nikdy jsem sním neměl potíže a já si to origo pořídil zároven s kámošem a tomu to taky buguje a nekupovali jsme to na stejných stránkách já normálně na officiálních a na ostatních sererech mi to tak nedělá (ty bugy))

Komentáře

• Zkus si změnit verzi na 1.8.8-1.8.9 :). Pak by se ti tedy ty bugy při skocích dít neměly.
  • Ja mám niečo podobné ale iba na prisone pokial skáčem tak ma to vracia na miesto odkadiaľ som skočil. A robí mi to na každej verzii
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahoj, používáš-li doporučenou verzi 1.8.9, dodej prosím video s problémem. Na základě toho se můžeme pokusit situaci vyřešit.
  • Spatna verze 1.8.9 si dej
Tato diskuze je zavřená.