►HS MarpasCZ Reborn - Kingdoms Evolved◄

Ten čas nastal, je tu Reborn hráčského serveru hráče MarpasCZ. Vím, že to bude něco velkolepého. Na serveru budete mít možnost plnit hromady questů, získávat různé zajímavé předměty, zabíjet bosse, procházet dungeonama, kde můžete najít bludiště, parkour a další. Je v plánu pronájem vašich vlastních domů ve středověkém městě, které budete moct vylepšovat. Budou zde různé originální věci, doručování pošty do vaší schránky, knihovna, obchody, npcčka, shopkeepeři. Server není survival a tudíž bude plně zaměřen na procházení sedmi královstvími, dungeony, zabíjení bosů, itemy a další. Je toho opravdu hodně, a to jsem na hodně věcí jsem zapomněl! Chybí vám tu něco? Na serveru to můžete navrhnout! Budu moc rád, když se na hsko přijdete podívat a ještě radši, když ho nějak podpoříte, např. prodloužením. V té době, co jsem tuto diskuzi psal, ještě hs není hotový, ale vidíte, co můžete očekávat, a nejenom to!
Nějaké fotky:
https://imgur.com/a/0Mp6RVv

Komentáře

  • Ahoj, všechny ty screenshoty jsou provizorní spawn, ale ukazují, jak budou vypadat questy nebo feedback. Na /warp svet se pracuje.
  • Ahoj, potřebujeme sponzory. Jestli by nám někdo mohl koupit váhu pluginů (citizen + sentry - 140 váhy pluginů) anebo prodloužit hs.
    Zde jsou obrázky ze světa, berte v potaz, že to předchozí byl jenom provizorní spawn, ale tohle už je tak, jak to bude vypadat, ovšem to není dodělané a bude se to hodně zvětšovat.
    https://imgur.com/a/K0NfoiY

  • upraveno 20. July
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.