Připravované aktualizace

Ahoj,
tu budu psát všechny připravované aktualizace a updaty, které se chystáme přidat na HSka. Procenta a data přidělenéá k novinkám platí jen v případě, že se nevyskytnou žádné velké problémy. To znamená, že jsou jen orientační. Kdybyste měli nějaké další nápady, budu rád, když se o ně s námi podělíte v kategorii "Hráčské servery - Nápady na vylepšení"

-Peyo

Aktualizace informací: 10.7.2019

Komentáře

 • upraveno 13. July

  Tzv. ověřené hráčské servery


  Projekt ověřené hráčské servery má umožnit hráčům GT si správně vybrat HS, na kterém bude hrát a užívat si. Tyto HS budou vybírat správci + hráči hlasováním v dotaznících. Server, který se bude chtít zapojit do hlasování, bude muset splňovat určitá kritéria, ale když bude vybraný jako ověřený hráčský server, tak na oplátku dostane výhody v podobě podpory GT, reklamy v HSMenu a zvýraznění reklamní diskuze na fóru.

  Hotové na: 95%
  Předpokládaný datum spuštění: 1. fáze 13.7.2019 (SPUŠTĚNO), 2. fáze 30.7.2019

  Prosím přidejte reakci.
 • upraveno 10. July

  Wikipedie pro Hráčské servery


  Tento projekt má pomoci všem majitelům a adminům nastavovat pluginy. Jedná se o přehlednější systém návodů pomocí HSMenu. Ve wiki kromě návodů na pluginy bude možnost najít i stránku pluginů, verzi pluginu, která se momentálně nachází na Vašem serveru a jestli je možné upravovát pravomoce tohoto pluginu pomocí rozsáhlého editoru práv.

  Hotové na: 95%
  Předpokládaný datum spuštění: 30.7.2019

  Prosím přidejte reakci.
 • Rozsáhlý systém editace práv


  Toto je jeden z nejvíce komplikovaných projektů, co se týče HSMenu. Tento systém umožní majitelovi editovat KAŽDOU permisi KAŽDÉHO pluginu KAŽDÉ skupině. Po spuštění tohoto projektu plánujeme vytvořit diskuzi, kde budete moci psát, jaké permise vám chybí.

  Hotové na: 5%
  Předpokládaný datum spuštění: 1.9.2019

  Prosím přidejte reakci.
 • upraveno 10. July

  HS FAQ (Otázky a odpovědi)


  Tento systém bude umožňovat šířit mezi majiteli vědomosti o HSkách. Budou se zde nacházet kladné návody, ale i rady od hráčů. Po spuštění projektu plánujeme vytvořit diskuzi, kde budou moci hráči příspívat radami a návody, které potom přidáme do HSMenu-FAQ. Za každou radu a návod bude udělená odměna 5-10 kreditů.

  Hotové na: 10%
  Předpokládaný datum spuštění: 30.7.2019,

  Prosím přidejte reakci.
 • HS Stats (Statistiky)


  Budou to statistiky typu "kolikrát ses připojil na server, kolik hodin jsi tu odehrál hodin, kolik bloků jsi zničil" apod. Budou se postupně přidávat.

  Hotové na: 0%
  Předpokládaný datum spuštění: neznámý

  Prosím přidejte reakci.
Tato diskuze je zavřená.