Vrácení zálohy?

upraveno 25. July 2016 v SkyBlock
Zdravím,
dne 25.7.2016 se mi stala nepěkná věc. Dělám si na skyblocku úkoly, měl jsem úkol 53: zabít 100 prasat. Odešel jsem z minecraftu. Po pár hodinách se napojím a úkoly se mi vrátili zpět asi o 8 úkolů.  Věci zůstali tak jak mají, pouze ty úkoly se mi vrátili, poprosím o návrat.
Bohužel screeny nemám, nevěděl jsem, že se mi tohle může stát. Na ostrově budou určitě v bednách věci, které jsem vycraftil.

Komentáře

• ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    Mas originalku? Pokud ne, tak nezmenil jsi si v nicku mala/velka pismena?
  • Na originálce jsem hrál, pak jsem přešel na warez, v nicku jsem nic nezměnil, na lobby mám level, tokeny a vše správně, akorát ten úkol na skyblocku mi chybí.
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    Jelikoz level a tokeny se uklada spolecne s tim ukolem, tak neni mozne aby ti zmizely ukoly a zbytek zustal v poradku.
  • Tak u mě se to stalo, možná se pohnul i ten level s tokenama, ale tohohle jsem si opravdu nevšiml, v té době jsem byl celou dobu na skyblocku, takže jsem toto nevěděl. Opravdu bych chtěl dostat úkoly zpět. Úkoly jsem dělal stejně společně s EviL_FusioNem, který je na mém ostrově také :)
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    upraveno 27. July 2016
    Jelikoz mezi tim nebyl zadny vypadek serveru, tak by ti slo maximalne nahrat individualne statistiky/ukoly tak jak jsi je mel nekdy okolo 20.7, cimz by jsi nejspis ztratil mnohem vic.
  • Tak na to kašli, udělám ty úkoly znovu teda no :) Díky 
Tato diskuze je zavřená.