Hackery

Nick: P4trex, MREaster
čas: každý den kolem obeda 14:00
kde: pvp
dôvod:nemám video ale nechcu napísať . a ked tak napíšu ju až po 10minutach ked si vypnu hacky.
V pvp se jim točí hlava a hituju cez blocky a na 7blocku.

Komentáře

• já jsem týden nebyl v pvp tak nevím co tu meleš

• MucQ a.k.a NelOxi, u pvp straším docela často. A P4trex není "čistej" o nic méně než ty. Navíc je tato diskuze absolutně bezvýznamná. 

Citace: http://forum.gameteam.cz/discussion/12/jak-nahlasit-hrace
    Zpráva:
    • Jméno hráče/hráčů:
    • Server a mapa: (Klasik, Creative, Annihilation, Anarchie, Prison, ...)
    • Čas a datum události: (uveďte celé datum i čas)
    • Přestupek: (cheat, spam, reklama, ...)
    • Důkaz: (zde prosím vložte odkazy)

Pozn.: Dbejte na to, aby důkaz byl dostačující a aby bylo z důkazu patrně vidět jeho nick a jiné usvědčující detaily. V případě porušení pravidel v chatu stačí screenshot ze hry, nebo klienta. Porušení cheatem použijte záznam videa ve výjimečných případech postačí taktéž screenshot.

Při nahlašování hráčů kvůli případnému "hack klientovi" nebo "hackování", musíš mít utvrzující důkaz, nebo svědectví AT. Nic z toho nemáš
    To že ti nenapíší tečku do veřejného chatu, cituji: "NIC NEZNAMENÁ".
    Zrovna ne pro tebe.

Navíc akorát na serveru klasik1 každému znepříjemňuješ hru svým toxickým chováním,
    "vyhrožováním" banem, že tě ten a ten "scamnul" nebo co to píšeš za hovadiny. 
    Navíc máš vůči P4trexovi vyhrocené chování již delší dobu. S MREastrem je to podobně.

Takže tato diskuze, je zase a znovu zcela irelevantní. Jako tvoje obviňování.
    Až budeš mít nějaký důkaz, napiš jsi sem třeba o tom, jak je strašně život krutý. Ale momentálně je to to jen další zbytečná diskuze na GT foru.
    Btw. ještě jsi to napsal do špatné kategorie.

S láskou, váš HenryTerry. <3  

• " A P4trex není "čistej" sám si to napsal
  • A P4trex už nechodí do pvp protože každý onem vý že ma hacky.
  • Pred týdnem už dostal 1 ban.
  • každý ví že by ses měl naučit psát
  • nevím co si mnel ty s češtiny ale ja som mal zo slovenšitny 100% nečo lepšíe

• a ja neumím psát po česky ale mam českou klávesnici.

• a zato že HenryTerry se te zastáva na klasiku tak si nemysli že mi budeš písať nadávky na klasiku
  • Buď tak hodný, a nepřekrucuj co jsem napsal.
    Cituji svoje vyjádření: A P4trex není "čistej" o nic méně než ty. 

Navíc P4trex nedostal "před týdnem" -> http://ban.gameteam.cz/users/P4trex
    Ale 12.7.2019 Za "LEFT PVP". Ne za "hacky"

A nauč se prosím konstruktivně psát. Nejsme na "messengeru", ale na GT foru.

• ja sa tu s tebou nebudem hádať.
  • Ale 12.7.2019 Za "LEFT PVP". Ne za "hacky"
    a napísal že už v týžden nebol v pvp 

tak akože čo píše ?

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahoj všem, vzhledem k tomu, že majitel diskuze byl sám za hacky zabanován a u jím nahlášených uživatelů se přestupky neprokázaly, uzavírám diskuzi a považuji za vyřešenou. Vše bylo již vysvětleno výše.
Tato diskuze je zavřená.