Left z PvP

Nick: MaSTEr1616
čas: 15:55
kde: v pvp
dôkaz: videli sme to všetci čo sme boli v pvp a mame nahrávku.

Komentáře

• Nediv se když _Something a ty (NelOx) cheatujete. :)

-jardaLP
  • dám ti screen že žadne hacky nemam ak chceš kludne

• upraveno 14. July
    Ahoj, neviděl sem přesně jak se odpojil, ale vím že chodil do pvp. Když kámoši řekli že se odpojil z arény moc sem jím nevěřil, tenhle hráč moc neleftuje nebo sem si to myslel.
    Když mi to řeklo asi 7 lidí věřil sem tomu a šel sem na prison. Napsal sem to tam master, nejdeš na klasik? A odpojil se z celého gameteamu.
    Tenhle Hroch nadává všem týpkum co leftnou. Ale když on leftne nevadí to protože jak víme musel to být hacker ;)

mně říkáš MrLefter jo ta kdobře

MasterLeftl1616. dobrej meme man down

• upraveno 14. July
    Zdravím,
    Klidně mi dejte perma ban, ale daný hráč před kterým jsem leftl měl cheaty, ale zabít se od cheatera nenechám. jestli bych měl dostat ban tak aspon prosím permu

+Mrcrepeer na prison ani nešel, takže nechápu jeho blbosti 
    @Ariesa ;
  • Šel jsem na prison, stačí se podívat do logu. Musíš mít dukaz, že to byl cheater, ty ses teďka přiznal, že si leftl takže ted nepotřebujeme žádnej důkaz ani nic podobného.
    Jestli máš důkaz jak cheatoval, dej to sem, neboj se. Pokuď nemáš, ani sem nepiš takovéhle kraviny..

• @MrCrepeer456 ; žádal bych video kde jsem natočenej jak leftuju
  • @itslgnd ; nepiš pce jak nějákej maniak, ten týpek necheatuje samí můžu říct k tomu týpkovi co leftl jeslti se dá považovat auto clicker jako hack ;)
    mad
  • Ahoj,
    ak mate k dispozicii nahravku, prosim neupravenu linknut sem. Rada by som videla proti komu leftol. 
  • upraveno 15. July
    Rád bych se zastal Mastera. :)
    - MucQ alias NelOx je cheater, obcházel mnoho banů, cheaty jsou jasné
    -_Something včera měl lvl 4 a měl full dia ench s mečem a gapply, hmm.. 
    Oba dva jsou typický multiacc. 

//Edit Rius_: Ano, NelOx je v tuto chvíli ode mě zabanován za používání hack clienta.
  • 1. nemam hacky neobchádžim "už" bany a _Something byl na discordu se mnou tak sem mu neco dal
  • @MaSTEr1616 ; k čemu video, tedka ses přiznal.

Já to ukončím jsem prostě best
    čekám hate komenty
  • @MrCrepeer456 ;
    Ego si na GT forku honit nemusíš, navíc prosím o lock jelikož nedodali video :wink: 
    //lock
Tato diskuze je zavřená.