Stráta dat

Dobrý den. jelikož má daný hráč, muj kámoš na forúm ban a odpoved se po mesicich nedostavila na žádost o jeho unban píše diskuzi opět na moje jméno. 

18.7.2019 9:** jsem to zjistil, jméno měnil pár dní předtím
GameTeam
Bez módu
1.8.9.

Jednoduše, mě moje staré jméno na Origo omrzelo, tak jsem šel na stránky minecraftu, zadal svuj účet a změnil jméno z puvodniho RomanKovac na MrPvP_SK.
Po připojení na server mi to nabídlo registraci a všechny dáta byli pryč. Chtel jsem si ze starého jména zkusit převést na nové  pomoci /trade, kredity (130) tokeny a ulomky počet nevím a ty jsou mi jedno... jelikož jsem za ne nedal své penize. Ale na staré jméno mi nejde už připojit. 
Tak bych vás chtěl poprosit o nejaké řešení problému aby se mi aspoň ty dané kredity vrátili, předem děkuju a přeju hezký zbytek dne.

Komentáře

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahoj, pokud to správně pobírám, Tvůj kamarád si změnil nick, na ten si vše převedl, nicméně teď se mu nedaří připojit zpět na svůj původní účet. Co mu to píše? Jestliže si změnil nick na origu, pokouší se přihlásit zpět za warez s vypnutým online-modem?
  • Ono si právě chci dát ty kredity z meho starého nicku RomanKovac na nový MrPvP_SK ale na ten starý se nejde připojit asi práve kvuli tomu že ten online-mod tam zustal zaplý. A jelikož ten nick RomanKovac už není Origo tak se tam pres to nedostanu.  Neplatná relace. 
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ano, to bude tím. Vypneš si ho na http://skin.gameteam.cz (po přihlášení rozklikni svůj nick, poté jistě příslušné tlačítko nalezneš)
Tato diskuze je zavřená.