Přihlášení na stránce Gameteam se stejnym emailem ale jinym nickem. (vymena warez za origo ucet)

Potřebuji pomoct ohledně mého účtu. Přihlásila jsem se za tento warez účet. Ale jiz nemam martinka_mara ale originalni minecraft s jmenem Martha3388.       Jenze mam jiny nick ale stejny email. Když se chci prihlasit za origo a dam tam svuj email jako na warezu a prihlasim se, je tu ucet martinka_mara a ne Martha3388. Pokud se chci zaregistrovat pise mi to ze uz ten email  někdo pouziva. Chci se zeptat, jestli se to da nějak nastavit, nebo vymazat úcet martinka_mara. Byla bych ráda,aby jsem si nemusela dělat nový email. A nebo jestli jsou ucty propojene a co udelam na origu,bude i zde na warez ucte. Predem dekuji za odpověď,omlouvam se za gramatiku, chyby a spatne dodanou interpunkci.

Komentáře

• Ja vim ze by to mělo patrit do reseni pokecraftu,ale nevim jetli to souvisi s mym prihlasovacim problémem. Také se nemohu pripojit na pokecraft. Pise mi to at použiju tu IP ze zahranici,ale nikde nemohu najit něco v minecraftu, kde by se ta IP dala zmenit (chci se pripojit  ze zahranici)    A mam svoji original verzi Martha3388.  Take předem dekuji za odpověď.
    image.png 86.3K
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.