HF#1 - "Henryho fňukání #1" + Axiride?

Je tu klasické ráno, a já se znovu podívám, co hezkého se píše na fóru mého oblíbeného herního portálu.._

A jak tak dívám je tu diskuze ohledně hráče "axiride", (který mě dnes dost nehezky zabil v pvp..)
http://forum.gameteam.cz/discussion/60350/unban-hrace-axiride

Nechci si tu stěžovat, že jsem přišel o věci, či něco podobného..
Ale když tu srdceryvně píše jak ho to všechno mrzí a v podstatě, že nebude nadále používat hacky.
Chce se mi "brečet", teď nevím jestli smíchy, nebo lítostí.

Tak hezkou KA, AK, critikals, noslowdown a bůh ví co ještě, jsem neviděl už dlouho.
Strašně mě mrzí, že nemám OBS, či něco podobného.
Do pvp nechodím moc často, ale občas si jen tak "for fun" zajdu.
A když jsem tam spolu s @ondrasek10 ; a nalítne tam na nás hráč typu "axiride" je to vždy "sranda"..
Hituje na 5+ bloků s absolutně žádným knockbackem.
Ještě k tomu zabije 2 full pt4 sh5,fire2 atd.. Hráče na Gapplu a strenght za ani ne půl minutu..
Poté okamžitě, jak jinak než leftne. 

Zdá se mi to opravdu na pováženou.

Nechci "tady brečet" a nepotřebuji ani věci zpět. Nežádám ani ban.
Ale žádám alespoň sledování tohoto hráče..
Nechci toho "zase tak moc."

Teď přijde na řadu: "Henryho fňukání #1"

GT banuje "hackery" kteří jsou docela i normální a dá se s němi bavit - @Tesla @_Gexik_ , Angel (co tu už ani nehraje) atd..
(Ano vidím ty Administrátory v komentářích: Ale jsou to taky hackeři a taky znepříjemňují hru)...
* S těmito hráči, se dá alespoň normálně vyjít. Nebo alespoň většině lidí nekazí hru natolik jako ti ostatní.

Ale hráče, kteří hru doslova až otravují jako např. BielaKostra_ (který nedostal ban ani tak za hacky jako za obcházení banu), nebo další... Snad ani nikdo neřeší..
Věřím, že je AT opravdu zaneprázdněný, navíc jsou prázdniny, dovolené atd..
Ale Administrátoři ze SB jako je i @Rius_ to nemají šanci hlídat. 
Často se tam objevuje i @Elizabethphoebe a @Marshmalo ;
O AT klasiku ani nemluvě, ti neřeší nic jiného a také ohromě snaží @Majk0_ @Ariesa ;
Já to neuvěřitejně oceňuji, ale prostě se to hlídá opravdu zle.

(A pro ty úžasné lidičky co píšou komenty.. Ulehčím vám práci:  " Lezeš jim do: "míst kde slunce nesvítí" " )

Prosím.
Nelze udělat tak prostou věc, jako nahrávat Např. z vrchu,( nebo vícero úhlů ) PVP arénu a přímo ji streamovat např na YT?
*Samozřejmě se záznamem.
Ušetřilo by to hrozně práce jak AT tak i klasickým hráčům.

Hráč by vždy napsal AT, třeba i na Disscord přibližný čas a AT by poté sám zvážil, jestli je hráč hacker nebo ne.
Navíc by měl přístup k vícero bojům a hacky by se "určovali" snadněji.
Já i sposta lidí co hrají klasik nemáme přímo "nadupaná herní děla" a nahrávací programy jsou vcelku náročné.
Takto by např. 2 účty, přímo od GT změnili hru a (jak se již opakuji) ulehčili práci a čas jak AT tak hráčům.

@Monty70 ;
@Internetak ;
@dronex_ ;

To bude pro dnešní ráno asi vše z "Henryho fňukání".
Děkuji všem, co tuto až zbytečně dlouhou zprávu přečetli a např. s ní souhlasí.
GT je pro mne opravdu úžasný server a budu rád za jakékoli zlepšení.

*Henryho fňukání můžete již brzy pravidelně sledovat zde na stránkách: 
forum.gameteam.cz
  Pokud se vám článek líbí můžete zanechat sušenku :3

Hráč portálu GameTeam.cz
       - Váš HenryTerry <3 

Komentáře

• (A jak tak dívám je tu diskuze ohledně hráče "axiride", (který mě dnes dost nehezky zabil v pvp..))

* úprava:
    "který mě včera, dost nehezky zabil v pvp.."

• Ahoj,
    Souhlasím, toto mě už taky dlouho štve.
    S pozdravem Doge8.
  • Přesně tak, dostávájí nesmyslné bany normální hráči, bany typu nesmyslné gadgety, permu za nevhodný skin, každý dává jinou délku banu .. Já mám ban za to že jsem si zapl huzuni abych se podíval gexikovi na meč přes nametags abych zjistil jestli si nepřenesl věci:) Na 90 dní ještě se zamítnutým unbanem.. Mám ban protože jsem se pohádal s ariesou a teď me nemá ráda.. Dost jsem pomohl klasiku i Ariese s hledáním bugů a hackerů a takhle sem i odvděčí:) Kdyby nebylo mě a nenapsal bych Ariese o jdnom účtu co byl ve starým světě nezjistí to, nebo pozdě.. Ariesa řekla že je to kvůli banu co jsem dostalk přes dvěmi lety, jenže ona nemá páru jak to bylo xd byl jsem v pvp s neloxem a ten byl na tsku s dronexem a majkem a řekl jim že mám hacky přitom on sám měl antiknockback a dronex mi dal ban, bez důkazů.. Tak už to chodí.. Hold klasik ovládla Ariesa a dělá si tam chce.. cya
  • Očekávej permaban za názor
  • upraveno 26. July
    Axirid je zahackovana ***** _Gexik_ ho 1krat natočil a nebol potrestani 
    Mal aj left pvp mal som aj screen a nič 
    :dizzy: 
  • @JohnyX_Rate ;
    http://forum.gameteam.cz/discussion/61825/hf-2-henryho-fnukani-2-axiride-znovu/p1
    * Henryho Fňukání #2
    Video bylo uznáno, jako "neprůkazné"
    Můžu být rád, že jsem nedostal ban za left.
    Btw. Na tohoto hráče stejně nikdo nedohlíží, i když jsem se prosil min. 2x.
Tato diskuze je zavřená.