Block Breaker se změnil v piston?!?!

upraveno 27. July 2016 v SkyBlock
27.7.2016 asi v 11 hodin jsem vytradoval s jedním hráčem 3x64 Emerald bloků za jeho Block Breaker. Ten Block Breaker měl barevný název a ten dlouhý popisek co má byl taky barevně, takže to jasně nebyl fake (jen přejmenovaný piston), ale jakmile jsem se odportoval na svůj ostrov, Block Breaker se změnil na normální Piston a nefungoval jako Block Breaker! Jde to nějak nahradit nebo alespoň vrátit Emerald Blocky? Jméno toho hráče bylo The_Beast_Killer

Komentáře

• Pravděpodobně tě okradl... Když si se koukl na piston bylo tam norml BB ale když si tam dál eme bloky on to mohl změnit na normalní piston a ty si se nekoukl... můj názor...
  • Z trade nejdou vyndat ty věci, kromě zrušení celýho trade. A i před tím než jsem se portnul to byl pořád ten barevný název a to normální hráč jako on neudělá.
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    To co popisujes neni mozne, nemuze se ti jen tak zmenit item v inventari.
  • Vědět že se to může vůbec stát, natáčel bych si to. Ale je to pravda. Prostě jsem ho měl v inventáři a jen se portnu, je to normální piston. Podle tvé odpovědi hádám, že žádné náhrady nebudou...
  • to je gameteam je to tvoj problem niktoti nepmože
  • Jednou se mi stalo ,když jsem koupil BB a polozil ho byl to piston ,ale když sem ho znova polozil a vykopal byl to zase BB tak si naletel na naky FAKE a nebo to je chyba GT  :D

-moon

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.