TrytreeCZ

upraveno 11. August v Bany/Unbany
Ahoj chcel by som vediet za ake multiacc si mi dal perm a za hacky som permu nemal mat ked toto je moj 2 ban :) 
a multiacc ake ked chces napisat _Gexik_ tak sa ani nesaz prever si jeho a moju ip a poskytovatela a pak banuj multiacc kazdy je frajer dan ban za multiacc neviem koho ani si si nic nezistil aj keby mam nejake multiacc nehram nanom a ban by som zanho mal mat na 30dji nie permu  hacky 30dni ale len na klasik :) tak mi napis to multiacc prosim ta :) a rad by som o vysvetlenie multiacc :) a tej permy ked multiacc som nemal a hacky 30dni nie perma :) tak to vysvetly a nie len tak haha /ban Iam_Crazy MultiAcc Hacly 911 chuchu cha chichicha ani si neoverim idem robit zle lebo niesom normalny :) tak mi to vysvetly prosim ta to MultiAcc bol by som rad niekolko adminov ma uz preverovalo a niesom gexik :) narp Elizabetphoebe a Ariesa_ mi dala ban za multiacc hacky perma pak si preverila mna a gexika a dala my skratenie za gexika lebo nim som nebol :) a mal som ban len za hacky :) este to aj napisala ze sa ospravedlnuje za nedorozumenie :) a pokial si si nevsimol hackoval aj 19046 proste cislo mal AKB a lion666 speed hack ka AKB :) takze som si odniesol kaoze ban za dalsich 2
 :)

Komentáře

• Souhlasím s tebou krom jediné jediné veci 

Admin ti může dát ban na jakoukoliv dobu 
    Někdo dá na 30 někdo na 60 někdo na 90 / 120 dní a nebo někdo dá permu 
    Takové to je 
  • Heh, Gexik jsi, to že používáš vpn neznamená že nemůžou zjistit kdo jsi chováš se tak, jsi s johnym, johnnyho nemá nikdo rád a jediný kdo se s ním baví jsi ty, dá ti povolko, pak si v chatu schválně nadávate abyste se zamaskovali, zabijes ho, za pár minut spolu bydlíte a dáváš mu věci  jsi s ním team a hackuješ v pvp a děláš úplně že jsi někdo jiný.. Zkus trošku přemýšlet.. 
  • yunbrug ehh Majkys ale poskytovatela wifi neoklames ani VPN :)

• a Majkys sam mas huzuni a cely klasik ma hacky a tento zadrabny A-T neni nikdy online :)

• Zajímavé když jsem ti ve hře řekl Gexik vždycky jsi se ozval, a na to že máš odehráno pár hodin máš nějak moc věcí a hodně toho víš nemyslíš? A že jsme se viděli poprvé včera a hned jsi o mně věděl vše ❤️
  • par hodin :D od dost viac 
     od minulej sezony hram len kazdu sezonu sa to resetuje :*

• upraveno 11. August
    Nazdar
    - IP může bejt jiná, ale ve hře nám JohnyX_rate tvrdil, že si platíš VPN.
    - Trytree udělal dobře. Začít vytahovat to, že má někdo jinou IP není dostačující.
    - 190 je legit a vždy byl. U lion666 nevím, toho neznám.
    - Ban 2x za hacky byly oprávněné.. Ovšem zde nastávají zajimavé věci.

Pročpak máš každé video ořízlé? Navíc v jedné diskuzi používáš jednu z mých vět, které jsem ti vysvětloval.
    Ořízlá obrazovka, hmm..
    Stejně ořízlé to má JohnyX_Rate a _Gexik_ s tebou. Náhoda? Všichni máte stejný rozlišení?
    Jinak, dal jsi si práci se zamaskovaním.
    - Pročpak u Gexika máš smazaná videa? Abychom nepoznali, že natáčíš na Gexikův kanál?
    - Stejné chování
    - Kamarádíš se se všemi, kteří s Gexíkem
    - Ořízlá obrazovka

(Jsem si vědom, že jsem porušil pravidla sekce, ale tohle mě prostě nasr.)
    Thx, bye.
  • Ment rozlisenie mam take lebo hrávam aj fortnite minecraft nheravam casto a tak  si snazim zvyknut na 16:9
    lebo 4:3 už na fortnite nejde a snazim sa zvyknut a orizle videa :D mam na bandicame 16:9 nastavene a natacam takze asi tak a 190 je legit jo ked so msi dneska dal hacky pred nimi som isiel s lionom ktory bol zaply ziadny admin nebol online VPN som vzyvote nemal ;) a potom som isiel legit prisiel cislo leftol proti mne pri lave a zrazu zabijal som ho a ani som ho o 1mm neodrazil z kodback 2 :) takze 190 neni LEGIT :)

• a ja napisem ze mam plnu benu WS a OA budes mi verit JohnyX_Rate to mohol mysliet len zo zrandy ;)
    aj ked napisem mas hacky nemam dvokaz atd
  • a cze VPn pokial viem ja neoklames poskytovatela wifiny :)

• Iam_Crazy lebo hrači si myslia že len 1.slovak je na GameTeamu a dodržuje pravopis ako _Gexik_ a ja som slovak. Prečo mu Ariesa_ a elizaethphoebe nedali mu ban za multy acc _Gexik_? zhoduje sa IP/poskytovatel wifiny ? nie ako to už bolo zname v jednej diskuzie. Ake multy acc použiva ? nerozumiem ked ma jeden učet a nema ban tak prečo by si zakladal dalšie učty , MenT2007 poznaš ironiu alebo slovo srandu ? ked napišem _Gexik ma multy acc :DD a čo može to byt aj sranda/ironia . 

Dakujem za pochopenie JohnyX_Rate
  • A trytree tu mas trochu dvokazov tu to mi Airesa_ upravila ban http://forum.gameteam.cz/discussion/61167/zidaost-o-ub a perma sa dava na multiacc a nie na hlavne ucty pokial viem ja a tie som nemal ;) 
  • @Nizik_Zmizik člen A-T ti nemôže dat na 2ban aj permu dava sa to podla banlistu ;)

• A MajkysCZE mysliš si že na GT ma nikto nema rad ? ale to sa myliš ty si mysliš že ked maš kre atd atd že si boss GameTeamu že si največši panko a pritom piješ granko pri počitači.Mam tolko friendov a teamov ako niekto ostatny a mne to je jedno kto ma rad a kto nie. 
  • Majkys a na GT je XXXX ludi co sa teamuje z Johnym a Johnymu som vdacny za vsetko kvoli nemu som zacal hrat klasik podaval mi veci vysvetlil atd atd preto som s nim team bez neho by som nemal ani jeden meč sh1 a ani full dia ;)
  • alebo gramatika skin chovanie neznamena nic 300 ludi pouziva ten skin pise istu gramatiku rovnako sa chova
  • Ale nie lebo Iam_Crazy je _Gexik_ proste a nikto nevie lepšie ako my lebo. lebo len 1 slovak je na GT :D
  • a majkys si nepouitelny tak sa do to ho nechovaj ban za huzuni ktore stale pouzivas a ked napises ze nie lebo si naseres do huby a tie KRE chval sa komu chces slochnut mamke mobil vie kazdy ;)
  • upraveno 11. August
    @JohnyX_Rate ; @MenT2007_ ; @yungbruh ; @Iam_Crazy @Ariesa ;

Ještě před zahájením žádám Ariesu aby mi napsala na messenger, abych ji mohl napsat něco co by prozradilo Johnyho krytí, aby mohl dostat trest jako chudák sfz

Takže si ty vaše hádky trošku rozebereme:
    hned první věta... 
    Ahoj chcel by som vediet za ake multiacc si mi dal perm a za hacky som permu nemal mat ked toto je moj 2 ban   Tvůj druhý ban?

http://ban.gameteam.cz/users/_Gexik_  http://ban.gameteam.cz/users/PERLIC http://ban.gameteam.cz/users/NuclearBees http://ban.gameteam.cz/users/warZy http://ban.gameteam.cz/users/Iam_Crazy http://ban.gameteam.cz/users/Red_Fox__
    A mohl bych pokračovat do nekonečna..

Další věta: a multiacc ake ked chces napisat _Gexik_ tak sa ani nesaz prever si jeho a moju ip a poskytovatela a pak banuj multiacc kazdy je frajer dan ban za multiacc neviem koho ani si si nic nezistil aj keby mam nejake multiacc nehram nanom a ban by som zanho mal mat na 30dji nie permu  hacky 30dni ale len na klasik  tak mi napis to multiacc prosim ta 

Prosímtě myslíš, že nevíme, že máš VPN?  Ty tvoje agrumenty jsou už celkem ohrané, nemyslíš?

Další věta: 
    a rad by som o vysvetlenie multiacc  a tej permy ked multiacc som nemal a hacky 30dni nie perma  tak to vysvetly a nie len tak haha /ban Iam_Crazy MultiAcc Hacly 911 chuchu cha chichicha ani si neoverim idem robit zle lebo niesom normalny  tak mi to vysvetly prosim ta to MultiAcc bol by som rad niekolko adminov ma uz preverovalo a niesom gexik

Proč  chceš vysvětlení multi acc, ty snad nevíš, že nemáš multi acc a že furt obcházíš bany? Jo a ten ban na 3 roky je oprávněně, jsi na tom už jako angel, žádáš ban na svůj hlavní nick, ale přitom furt obcházíš bany a hackuješ, tak jaký to má smysl? To taky potřebuješ pokutu jako frex  a angel při vstupu na klasik abys přestal?

další věta: n
    arp Elizabetphoebe a Ariesa_ mi dala ban za multiacc hacky perma pak si preverila mna a gexika a dala my skratenie za gexika lebo nim som nebol  a mal som ban len za hacky  este to aj napisala ze sa ospravedlnuje za nedorozumenie 

No dobře nedorozumnění se stát může, ale jak to má zjistit když máš VPN? Tímto akorát oblbuješ Admin Team..

další věta:  a pokial si si nevsimol hackoval aj 19046 proste cislo mal AKB a lion666 speed hack ka AKB  takze som si odniesol kaoze ban za dalsich 2

Hele když už nahlašuješ hackera tak se správným nickem, ok? 19049604 neměl hacky, akorát měl špatný ping, ale ty asi jsi slepý a  v tabu už ani nepoznáš čárky :/// či ping, protože když má velký ping tak se může stát, že se nachvíli lagne a bude mít AKB. A ktomu  lionovi dnes jsem s vámi fightil a fight natáčel, video prověřoval trytree a nikde hacky neviděl, takže nechápu proč sem taháš nějakého liona

Další jeho věty: Ment rozlisenie mam take lebo hrávam aj fortnite minecraft nheravam casto a tak  si snazim zvyknut na 16:9
    lebo 4:3 už na fortnite nejde a snazim sa zvyknut a orizle videa D mam na bandicame 16:9 nastavene a natacam takze asi tak a 190 je legit jo ked so msi dneska dal hacky pred nimi som isiel s lionom ktory bol zaply ziadny admin nebol online VPN som vzyvote nemal  a potom som isiel legit prisiel cislo leftol proti mne pri lave a zrazu zabijal som ho a ani som ho o 1mm neodrazil z kodback 2  takze 190 neni LEGIT 

Hm další narážka na číslovo hacky, ale jak vidím ani neumíš vypsat co jsi měl na meči za enchanty, jelikož kodback není žádný enchant, tudíž se pak ani nedivím AT, že pak nemůže myslet jestli jsi měl knockback na meči nebo ne.. a k té tvojí VPN no v zivote jsi nemel VPN? Tak jakto, že furt obcházíš bany? Trošku divné, nemyslíš? A ještě se nauč psát protože tvůj pravopis je jedna velká bída.

Ted se vrátíme k Johnymu a jeho krytí Gexíka:
    Johny napsal toto: Iam_Crazy lebo hrači si myslia že len 1.slovak je na GameTeamu a dodržuje pravopis ako _Gexik_ a ja som slovak. Prečo mu Ariesa_ a elizaethphoebe nedali mu ban za multy acc _Gexik_? zhoduje sa IP/poskytovatel wifiny ? nie ako to už bolo zname v jednej diskuzie. Ake multy acc použiva ? nerozumiem ked ma jeden učet a nema ban tak prečo by si zakladal dalšie učty , MenT2007 poznaš ironiu alebo slovo srandu ? ked napišem _Gexik ma multy acc :DD a čo može to byt aj sranda/ironia . 

Takže Johny, proč to AT nepoznal, že je to jeho multi acc? No protože má VPN jak to pak má sakra někdo poznat? A proč si myslíš, že ment nepozná ironii, nebo srandu? Však  když napíšeš že gexík ma multi acc tak to ani psát nemusíš, jelikož to všichni víme.

-Master
    //Edit: Ještě dodávám, že gexík nemusí mít IP, ale angel mi jednou řekl a ukázal jak si dokáže měnit IP, takže jestli  VPN nezamaskuje poskytovatele wifi, tak mam něco co poskytovatele 100% zamaskuje, jelikož mi angel potvrdil, že kdyby nezapnul hacky a neměl by stejné věci tak by ho Ariesa nepozanala
  • Master ty cupko Gexik Red fox niesu moje ucty Red_Fox bol johnyx_rate ale tam uz je ban 
  • a par veciciek john nekrije nikoho ale ty teslu :)

• upraveno 11. August
    všetko spoznaš cez poskytovatela ::DD

• TrytreeCZTrytreeCZ
    Moderátor
    Ahoj,
    po dohodě s Ariesou ti unban zamítám. Moc dobře víš, za co ban máš.
    Hezký den, TrytreeCZ
  • Lol :smiley: tak tady se dávají permy hráčům co v uvozovkách nemají ani šanci se poučit a rovnou s nima je takto zameteno
    Připadá mě to trochu no nevím....
    Neříkám že je to příklad u každého ale 
     Před rokem v srpnu bylo v 18:00 online něco málo přes 800 hráčů 
    A letos? Není to ani polovina 

Je to jenom můj pohled na to ale radši nic neříkám.
  • Lol :smiley: tak tady se dávají permy hráčům co v uvozovkách nemají ani šanci se poučit a rovnou s nima je takto zameteno
    Připadá mě to trochu no nevím....
    Neříkám že je to příklad u každého ale 
     Před rokem v srpnu bylo v 18:00 online něco málo přes 800 hráčů 
    A letos? Není to ani polovina 

Je to jenom můj pohled na to ale radši nic neříkám.
Tato diskuze je zavřená.