Prečo perma ? Protože jsem hovado co pomáhá ničit poctivým hráčům hru. Zasloužím si ho.

upraveno 12. August v Bany/Unbany
Ahoj dostal som perm krasnu do roku 2046 zza pomahanie hackerovy. Napr Master1616 podporuje Tesla_ aj iKinGx a ostatny hrači a oni nemaju permu ? Pochopil by som ban na 30 dni ale permu nie nerozumiem. JohnyX_Rate a _Gexik 
Vzhladom na naš ban list to by nemala byt perma.

Gratulujem uživajte GT bez zomna. S pozdravom JohnyX_Rate

Komentáře

• Johnny ty moc dobrej kámoš nejseš 
    Ale souhlasím s tím že hodně hráčů pomáhá hackerům 
    A dává jim věci a nedostanou ban 
  • Ale ja som noraml hrač legit a hackerum nepomaham len som z niektorimi team
    Ale prčo nemaju hrači bany ktori su team z teslou ? tiež je hacker

• A lutjem toho že som dal do MC do GT cca 30euro
  • Pokud si chceš zažádat o unban, tak to udělej dle předlohy a vyčkej, až ti Ariesa_ odepíše. 
  • Un-ban nedostaneš to je jasný 
  • Johny, sám musíš uznat, že Tesla se chová naprosto jinak než 99% (hackerů). Navíc, podle nových informací již hraje "legit". (Nebo jak tomu říkáte..)
    Btw..Teslík je kámoš s více jak polovinou serveru, takže je to i vcelku pochopitelné, že mu občas někdo pomůže.
    Neříkej, že v době "kdy ji nebyl legit" ti NIKDO nepomohl.

S láskou 
    HT <3
  • @HenryTerry ; to co tady píšeš jsou naprostá hovna 
    A i kdyby jak říkáš , Tesla hrál legit
    Tak na GT nemá co dělat protože několikrát dostal ban a ten obchází takže to co pises nedává smysl 
    A to že se chová jinak z něho nedělá že nemá hacky

Bez lásky

Níža :) 
  • A když Johnny dostal ban za krytí hackera tak by tím pádem měla dostat ban půlka serveru když třeba na anarchii třeba guglovi nebo Tesle dá str nebo věcí a to nemluvím o jiných minihrach 
    V uvozovkách tady kryjes hackera 
  • @Nizik_Zmizik .
    Vâžená ehm... Osůbko.
    Buď tak hodný a chovej se trochu na úrovni.
    Dále bych ocenil, kdyby jsi se naučil číst..

Teslu NIJAK NEOBHAJUJI, jen informuji o okolnostech.
    A mám pocit, že ty asi nemáš permisse na to rozhodovat kdo bude a nebude hráčem tohoto portálu. :wink: 

A máš pravdu, pro tebe bez lásky.
    HT
  • upraveno 11. August
    Ale nie leboA-Team sa proti mne spykli a nikde nevydim na GTbans aby niekto dostal ban za Pomahanim hackerum len proti mne a _Gexik_ sa spykli cely A-Team a hrači neviem čo som zleho urobil A-teamu ale OK no su aj dalšie hry okrem MC a ine servery ako si priali tak už tam nebudu 
    Ban obchadzet nebudu enma to smysel dzubem  na to všetko. 
  • Nikde na GTbans nepiše pomahanim hackru len u mna a perma ešte GG gratulujem vyhral A-Team je mi to jedno 

• S tímto ale souhlasím , nikdo nikdy nedostal ban a jeste jeste permu za pomáhání hackerovi a ani neni jasné pomáhání hackerovi nemusel vědět že to je hacker atd.
    @henryterry mám dost velké permisse na to abych řekl svůj názor a k tomu ty určitě ocrníš až na GT bude hrát 100/3500
    A číst umím neboj , ale ty asi neumíš psát ;) 
    Např. V čem se chová jinak Tesla než ostatní hackeři?? Hackuje? Ano 
    Takže to je stejné , nebo snad ne?
  • @Nizik_Zmizik nepleť se do konfliktů na klasiku, když nic nevíš.

Johny pomáhal hráči _Gexik_, kryl jeho účty, dával mu povolka na resku, lhal že to není on a podporoval ho, tohle dělal sfz taky, a má perma ban. navíc ty si ho zasloužíš a víš to, říkal jsem ti to a varoval jsem tě, jen ses mi vysmál.. Kdytí hackera se nevyplácí, a Teslu nikdo nekryje, na klasiku jsem ho viděl jednou a ani ne v pvp, tak nevíš proč tu na všechny svádíš, že kryjí teslu.. -MajkysCZE  <3
  • Takže.... 
    Nebavím se tady jenom o klasiku 

A plést se můžu do čehokoliv mám právo 

Jelikož ty seš hadam takovej kkt co jen hraje prison nebo klasik tak s tebou řeč nemá cenu 
    Vím toho až moc na to abych k tomu měl vyjádření , a když si vezmeš , nenapsal jsem jen Teslu 
    A hlavně jsem odpovídal tomu henryterry :) 

S přáním hezkého dne 

Nizik
  • MajkysCZE axiridovy kto daval veci tesle ? a nepiš že nesi z nou team a čo nema sa tu pliest nizik každy može vyjadrit svoj nazor tu čo sa stalo.A dakujem nizikovy že stojiš na mojej strane a henry aspon niekto rozumny na GT z hračov
  • Když už je řec o "kdyby tohle, tak většina..." tak podle filozofie "napomáhání hackeru" by měli dostat ban všichni na Klasiku, protože jeden z "prohřešků" a důvodu proč jsem dostal ban za krytí hackerá je, že jsem ve SVÉ residenci v jedné subzóně povolil všem truhly a teleport. Zajímavé ale je, že 6. pravidlo v /pravidla (nevím jestli to tam stále je) bylo "moje residence, moje problémy". To znamená, že ať povolím residenci komukoliv, ba i hackerovi, tak je to zkrátka můj problém a nikdo z AT by co do toho neměl strkat nos... no a stejně strkal, nebo přesně strkala.

Takže, jestli chceš pomáhat kamarádům, ať hrají nebo nehrají úplně podle pravidel, hold musíš lézt určitým členům AT do půlek, jinak dostáváš ban s důvodem, který je, jak se zdá, tisíckrát horší než mít hacky.
  • Všem píšeš že dávají věci tesle, všichni ji dávame věci a je nejbohatší hráč klasiku yoo? Já pomalu nevím kdo to je, nejde o to že dáváš věci hackerovi, ale že ho kryješ, pomáháš mu aby nedostal ban.. 
  • Johny, děkuji.. :smiley: 
    Abych se k tomu tedy vyjádřil..

Zmizíku, ocenil bych, kdyby jsi se choval alespoň trochu slušně. Nemusíš hned každému nadávat.
    Co seká počtu hráčů na GT.. Já když hrají k někdy v noci, tak se čísla nedostanou nad 200. A navíc netuším, z jakého důvodu utíkáš od tématu.
    Tvé názory ti neberu, na ty právo máš. Ale nemáš právo se chovat jako nevychovaný spratek. 
    Co se týče mého pravopisu.. Po uč mě :blush: 

Co se týče Tesly.
    Jak píše Majkys, Teslu  v PVP jen  tak neuvidíš.
    A co se týče chování..
    Tesla se chová jako poměrně normální člověk, se kterým je docela i zábava. Většina ostatních jsou nevychované děti.
    Takže to opravdu stejné není.

Většinu ostatního tu popsal Majkys a také ve většině souhlasím.
    Jen mi přijde možná trochu přepísknutá doba trvání.
    Co se ještě Johnyho týče, tak se poslední dobou, co jsem ho viděl na klasiku choval lépe, než když jsem ho viděl poprvé. Možná mu ta chvíle klidu prospěla, ale za 27 let nebude vědět, že někdy Minecraft hrál. :smiley: 

A nakonec vyjádření k tobě Zmizíku.
    Na celém portálu GameTeamu patří k pár kloudným serverům, kde ještě někdo hraje i klasik a prison, takže tvoje osočování je zcela nepodmíněné. 
    Další věc, která mi leží na kameni..
    Tebe jsem snad na klasiku nikdy neviděl, a zapotřebí to ani nemám. Ovšem, "vrtat" se zde v něčem, o čem nemáš ani páru, je mimo mísu. 
    Ocenil bych, kdyby jsi až půjdeš do 6. třídy, věnoval nějaký ten čas učení, psaní velkých písmen ve jménech.

Pro dnešní noční hodinku to bude asi vše, pravděpodobně se k tomuto tématu vyjádřím ještě ve hře. 

Děkuji za přečtení tohoto až zbytečně dlouhého komentáře.

S láskou, váš:
    HenryTerry <3

• Má permu protože za jeho banlist a minulost, tohle dělá pořád s každým jeho účtem, i jsme ho varovali.. Permu má zaslouženě, dělali pasti, kradli, hrozně moc účtů, resek... 27 let je ještě málo :D
  • mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    Vzhledem k tomu, že toto je sekce bany/unbany a ne žádná diskuze... Ani nebudu číst nic z toho co tu je. Pokud si chceš zažádat o unban, vypiš si žádost podle předlohy. Ostatní upozorňuji, že toto neslouží jako diskuzní kroužek!

Hezký den
Tato diskuze je zavřená.