Server běžící na mobilu - ZODPOVĚZENO

Ahoj,
Tato diskuse je nejprve určena spíš adminům. Narazil jsem na zajímavou možnost udržení serveru zapnutého. Pokud na počítači zapnete server (normálně přes menu) a poté se rychle odpojíte a připojíte přes mobil (funguje např aplikace ChatCraft), rychle zadáte /hs [váš nick], dostanete se jako majitel na svůj server a ten pak může být udržován pomocí mobilu.
Počítali byste to jako podvádění vedoucí potenciálně k banu/kicku nebo jako vynalézavé řešení problému Non-stop serveru? A dá se to vůbec odhalit?

Jindmen

Komentáře

 • upraveno 11. srpna 2019
  Ahoj

  Jestli necháš zapnutý minechat na mobilu anebo na pc je podle mě jedno, trestné by to bylo určitě na serverech, kde je možno afkovanim vydělávat suroviny ( Skyblock, Klasik, .. [ nebavím se teď o HS ] ).

  A taky, nevím, kdo by byl tak zoufalý, že by klidně nechal minechat v mobilu celé dny zapnutý jen kvůli tomu, aby nechal hráčům HS zapnuté. Z mého pohledu by bylo mnohem úspornější zaplatit těch pár kreditů, 3 Kč za den ( když koupíš ten nejhorsí balíček ) je podle mě levnější, než si nechat žrát baterii v mobilu celý den.

  Více se když tak vyjádří @Monty70 nebo Peyo.

  //Edit Multi: Beru to zpět, nenapadlo mě, že dobíjení mobilu stojí jen... pár haléřů...
  Ale zase... Když je majitel online, neměl by být AFK za účelem nechat HS zapnuté, dělá to má hráče špatný dojem  ( např. na mě ).
 • Ahoj,
  toto nie je trestané banom ani kickom.

  -Peyo
Tato diskuze je zavřená.