Žádost o unban [Ban/378737] @Ariesa_

upraveno 12. August v Bany/Unbany
Žádost o unban
  • Server: global
  • Admin: Ariesa_
  • Uděleno: 11.08.2019 18:02:12
  • Nick/IP: JohnyX_Rate
Moje vyjádření
  Dobrý den,Požiadam UB na svoje 15 narodenini dufam že ho dostanem dostal som ban nepravom 
  Hackerom som nepomahal ani u mna nič nemali,ani vei som nedaval a vela hackerov je na servery s ktorimi som team
  tak neviem prečo som dostal permu za taku sračku ale OK ako aj v minulej diskuzii sa ktomu vela ludi vyjadrilo a vela 
  bolo pozityvnich a malo negativnych čo sa ktomu vyjadrili dal som do toho všetko bol som legit,moj ban list bol uplne mali a 
  nebolo vela banov ani ha hacky ani za left no ale OK. Hlavne sa proti mne spykla @Ariesa_ a žiadny iny admin 

nechapem prečo len @Ariesa_ neviem čo som jej spravil s druhyi adminmy vychadzam uplne normalne.
  Ale OK neva. Dal som všetko dotoho podporil som server ne malo cashou a toto je vdaka GT že niečo podporim 
  Ale no OK nemal som to robit moja hlupost.

So Smutnym pozdravom JohnyX_Rate
  http://ban.gameteam.cz/detail/ban/378737
  A tu je čo sa ktomu vyjadrilo viacero hračov http://forum.gameteam.cz/discussion/62245/preco-perma

Komentáře

• Ešte dodam. pripojil som sa raz za učet Ari_Jedna_vec len tak zo srandy jak mi prebiehal ban na JohnyX_Rate a IKinGx napisal ahoj Tesla a ja som sa tvaril že som tesla_ a napisal som že chcu veci c:
    A IKInGx mi odpisal pot /tpa ja som išiel a dal mi stack dia a 20k money. Prečo nema permu tesla ale len do roku 2021 ? a ja permu ? hackuje nenormalne Fklyuje atd.. je to na dlhe vyisovanie.

Prejdeme na _Gexik_ 
    Prečo ste zmazali diskuziu _Gexik_ ? Boli tam neslušne slova ale, KAžDY sa za pravdu HNENEVA!!! Toto je ten proiblem že napiše pravdu na GT avy mu znažete diskuzi ? prečo dovody poslal screene ktore neboli jeho učty a vy mu date permu hallooooooooo? A aj na GTforum ste normalny? doslova povedane on hra teraz ine hry a čaka na UB zbyvalo mu 34 dni a vy mu date permu. čaka 55 dni na UB a dostane permu ? halo čaka poctivo a ma permu ! GG Ariesa_

Prejdeme na MaSTEr1616
    Lebo hrač MaSTEr1616 napiše že vraj Ari na forko a že nam zaobstara permu. Druhy admin sa nezastane lebo by vas Monty vyhodil že ? Toto je ten problem že tam neni ferovy admin lebopo by ste mali vyhadzov. A že vraj ja hackujem MaSTEr1616  pozrem sa na neho banlist je uplne krasny a pritom jak ho natpočili na GT komentovala to len Ariesa_. Lebo Ariesa_ ho kryje vždy ked ho dali na forko ona ho zakrila že video neni dostatočne dlhe a že na videu niesu vidiet hacky atd.... Prečo lebo maSTEr1616 si mysli že ho Ari zakrije a že je boss nejaky GT atd... neviem čo si o sebe mysli ten zahackovani ehm.. že ja kryjem hackerov ? prečo ty kryješ teslu ? taka dobra otazka nie ? tu nejde o to že je priatelsky že sa da snim komunikovat na GT ale ide oto že ma hack clenta a Ariesa_ s tim nič neurobi lebo ta kryje. A druhy admin to ma totalne v ehm. 

Prejdem na GT
    Prečo enmaju aj druhy hrači permu za pomahanie hackerum ? napr. HooniganCZ nejak tak, MaSTEr1616,IKinGx, atd je ich vela a nedostanu permu len ja ? Sean hackuej na serveri jak ehm a HooniganCZ je z nim team a niekto druhy a nedostanu permu ? no OK ale len ja dostanem Ban!

Prejdem na Iam_Crazy 
    Prečo tomu hračovy ste zamazali komentar na tuto diskuziu a nenapisali nič tu ? napisal pravdu ? Anoo lebo ako som už zminoval tak za Pravdu sa každy Hneva. Nechapem prečo toto len nam robite _Gexik_ JohnyX_Rate a Iam_Crazy ? len nam 3. Všetci tyto 3 mame nepravom permu!!! NEPRAVOM!!

Prejdem na seba
    Permu mam nepravom! 
    Vyjadrim sa k tomu pomahanie hackerovy
    Hackerom nepomaham len som z niektorimi team ako ostatny hrači GT a nedavam im vobec nič!! 
    Povolko v svojom /home si možem dat hoci komu!!! je to mj home a je jedno či to je hacker legit sexual exbycionista atd..Je to na mojom rozhodnuty komu verim a komu ne! 

Prejdem na MajkysCZE
    Nahlasil som ho na forku za Rasistu! elizabethphoebe mi napisala že 
    tvé nahlášení nesplňuje předlohu a hráč to podle logů opravdu nemyslel vážně. 
    Ako to nemyslel važne ? povec (ciganovy( černa huba alebo neco take ti rozbyje hubu o obrubnik a nebudeš vediet kedy
    Bude to važne ked mi (cigan( rozbyje hubu o obrubnik ? asi nie čo ? elizabethphoebe
    Hrač to nemysle važne ako važne čo ho kryješ že ma KRE podporil server z mamkinej penaženky ? zato že je to hrač ktori že vraj je legit ? A sranda rasizmus neni!! 

To je všetko už som konečne kludny a dostal som to zo seba 

S pozdravom JohnyX_Rate
  • Ja by som chcel dodať:
    Johny zato aky si bol kumne, tak nech máš ten ban navždy :)
  • Wow to si len chcel vyjadrit ak som bol ku tebe ? nič viac oplatilo sa ti tu to pisat ? Gratulujem WOWWOWWOW
  • @Vrtula ohledně unbanu nerozhoduje to jaký k tobě byl ;) 
  • @JohnyX_Rate ; něco na tom zastávání možná bude... Když máš známost v at tak je to lehké 
    Uvidíme do budoucna ale stálým mazáním komentu se věc nevyřeší 

• Ale _Gexik_ bol naragovany jak ehm a vybuchol tak pisal ehm jak ehm a napisal ešte ku tomu aj pravdu A dostal permu aj na GT ban dostal. 
  • Víš, možná mám hodně pestrý banlist, ale několikrát jsem i natáčel hru když jsem dostal ban a byl tam jasně vidět pixel client / čístá 1.8.9 nebo 1.8.8 ted už nevím. Ariesa_ mě kryje? No víš, když furt posílám screeny pixel clientu, tak asi nemám cheaty, ne? Když někdo pošle video kde mám "hacky" víš ono existují věci při pvp např. combo a i někdy se stane, že odezva serveru není dobrá a můžu tě hitnout přes 3 blocky. A proč kryju teslu? Víš ani nevím kdo je tesla takže asi tak... Jediný komu jsem jednou dal 3 dia na opravu helmy byl Angel, takže nechápu proč házíš špínu na ostatní, když si to ty zasloužíš..

-Master
  • Vravíš že nevieš kto je Tesla hej ? Tak si rýchlo spomen skym si píšeš na GT alebo si až tak hlúpy? Áno combo existuje screene pixel jej posielaš a že si legit tvoj posledný ban za hacky je ASI 1.4.2019 není to nejaká dlhá doba aby si si neodvikol od cheatu a mne píšeš že ja som hacker pozri môj Banlist a popytaj sa hráčov adminov či má  vydelí pri hackoch.Nejake krátke vyjadrenie si dal na svoju obhajobu keď som napisal pravdu asi tak. Ariesa_ možno má niečo na práci alebo to bude racej ignorovať.Ja Hádžem špinu na niekoho? Napíš mi aku špinu ?Že napíšem pravdu ako to dopravcu je ? Aj tie tri Dia ktoré si mu mi dal je pomáhajme hackerovy bosso. 

MajkysCZE 
    Ešte sa vyjadril k jednej veci ktorú si písal na formu
    A vysvetlí mi ju prosím tu!!
    Aké účty a rezistencie kradem? Zamysli sa čo píšeš na formu a čo o mne 
    Jednu résku mám svoju 1!!!!!!! Žiadne iné a aké účty som ukradol? 
    Buď taky frajer postáv sa ktomu ako chlap a vyjadrí sa k tomu
    Čakám na tvoju odpoveď.

• Aj _Gexik_ točil videa a ma ban za nič keď urobil všetko čo mu ariesa písala na Discorde.Screene tiež robil atď a že hackuje keby nie jeho polovička hackerov si hackuje tam ďalej keby je Gexika prečo už není to tak jak roky 2016 cca 1k hráčov napojených? Lebo všetko vybanovaly právom aj nepravom.

• Kde jsem psal že kradeš resky wtf xd
  • upraveno 13. August
    Hlavně že iam_crazy je gexik
  • Nemáš pomhat hráčovi co hackuje tvoje chyba :smile: 
  • Hahahahahaahahhah polka serveru vybanovana pokud se udělá to stejně jaoj JohnyX
  • MajkysCZE Iam_Crazuy neni _Gexik_ spamataj sa ty ehm debilny. Dochadza mi už trpezlivost na teba ake kktiny tu pišeš kido hlupe 10 ročne za kompom z Mličkom a mamka mu musi robit dpč granko
  • Porušuji pravidla sekce, a kdybych měl dostat ban, tak fajn.

Píšeš, že jsi se jentak ze srandy připojil za účet Ari_Jedna_vec akorát to, že..
    Ty a tento účet (předpokládám že Gexik) jste se do mě a Majkyse nehezky navážet.

Majkysovi to někdy ujede, že napíše něco ne úplně vhodného, ale vždy to myslí ze srandy.

Kde vzal ZaFy 30 kre? Tvrdil, že si je koupil... Ale hráč přece s lvlem 1 a ani jednou odehranou hodinou, co GT nezná nebude si kupovat jentak kre, ne? ;) (Gexik)

Nechci ti nic říkat, ale Majkysovi není 10, ale 16. Btw kdyby tě viděl irl, tak se vsadím, že by to nedopadlo moc dobře

• Tak hele Johny brzdi už, navážíš se do Majkyse kterému je 17 let, tak být tebou už brzdím, protože bych se nedivil majkysovi kdyby si udělal výlet k tobě domů a nepropleskal tě před tvýma rodičema. Protože tímhle to už vážně přehaníš, víš proč se ti asi admin který ban udělil nevyjádřil? Protože čeká až se sklidní a nebudeš psát vulgarismy a napíšeš pravdu jak to bylo, je lepší se přiznat než jen lhát!

-Master
  • upraveno 14. August
    tak kolko mu je 16 alebo 17 Ste sa ehm obydvaja že je mu 16let. Jeho chovanim a tym čo piše na forku mu je tak 10 ale Ok n. Keby MajkysCZe dojde ku mne domov mysliš že sa ho zlaknem ? Poviem ti aj adresu a prid ma navštivit že by to nedopadlo dobre :DDDDDDD 
    Ja som kludny a Admin zato neodpiše lebo som napisal uplnu pravd ako to je alebo ma niečo napraci Ariesa_ že nemože odpisat.
    Vulgarismy nepišem ale pišem ehm domysli si :DDD
  • AriesaAriesa
    Retired
    Ahoj, 
    Hackeri dostávali u teba povolko, itemy mali od teba. Boli zaznamenané aj pasce na hráčov.
    Pred časom si spolu s _Gexik_ dostal odo mňa varovanie, že nebudem takéto správanie a podvody na hráčoch tolerovať.

Unban zamietam.
    Pekný deň.
Tato diskuze je zavřená.