Přidej te už ty trenery

Zdravím ,vím že už takovou diskuzi už psal ale nemužu si pomoct ,byl bych rád aby jste dali už nové trenery i já jsem se přihlasil.
píšu tohle zduvodu že treneři kteří jsou teď na serveru jsou buď neochotni nebo bojují jen když je jim někdo simpatický
celý čas jsou buď pryč nebo jsou afk a když je někdo vyzve tak se furt vymlouvají
díky SrPanDaFx

Komentáře

 • Mal som tu problem s jednym trenerom, ale uz je to v pohode. Ak sa mam vyjadriť ku tejto situácií tak poviem len tolko, že to nieje len tak. Myslím, že Rosinka robí čo môže aby zaobstarala funkčný Admin Team na PokeCrafte, aby následne ten daný A-T  našiel vhodných trenérov. Daj tomu čas.
  -DomcoLP
 • Ahoj,

  bohužel není tak lehké najít schopné a zodpovedné hráče, které by bylo možnost dosadit na post Trenéra. Bohužel, kvůli nedostatečnému zastoupení AdminTeam a Trenerů na poke celou vec řeší Rosinka, která se snaží najít schopné lidi jak do AT, tak na pozici trenérů. Pokud máš zájem stát se trenérem, tak můžeš napsat přihlášku zde.

  Přeji krásný zbytek dne #nwmcz
 • BodlikczBodlikcz
  Moderátor
  Zdravím,
  vysvětleno ve hře.
  Pro rekapitulaci:

  Důvodem, proč momentálně nevedu boje o odznak, je rozsáhlejší aktualizace mého týmu, která vyžaduje poměrně dost času. Zkus tedy prosím vydržet. Do pár dní bych měl mít hotový nový tým, se kterým by měl být prožitek z boje daleko intenzivnější než s mým současným.

  -Bodlík

Tato diskuze je zavřená.