Prosim o UB alebo aspon zkratenie banu

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosit o UB alebo zkratenie ja nikdy hacky nepoužívam ale vždy tam je tento hráč GejmrovecCZ_BOSS má killauru a KB ja som sa na neho vždicky nasral ked ma zabil s ka tak som zapol aj ja a ked sa to dozvedeli niektorý ludia povedali mi že takého hráča treba dat na forum a nehackovat na neho a odvtedy som si to uvedomil a budem ich už dávat na forum a hacky už nikdy nebudem používat ďakujem a poprosil by som  o preverenie hráča GejmrovecCZ_BOSS a o preverenie jeho ip pretože ako náhle sa BOSS_VS odpoji v pvp na klasiku príde ten Gejmrovec s ka a maju taky istý home res tp _VS_ 

Prosím o UB alebo zkrátenie :) 
-damíík 

Komentáře

• Prepáčte nemá kb ale ak :DD

• Já bych mu unban nedávala ani zkrácení protože pořád obchází Ban, třeba na tomto účtě : ban.gameteam.cz/users/damianant
  • Lizachen ale já psal že už hackovat nebudu takže obcházet nebudu mít co ty "moudra" hlava
  • Just mam to poslat rius?

• Ne jen ju označil
  • Takze rius odpise?
  • Snad :DD
  • Lizachen by som ub  nedal lebo vzdy hackuje pod spawnom aj ked tam jej brat neni ze
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahojky, byla jsem pryč, nicméně nyní jsem si prostudovala podrobnosti Tvého banu a mohu Ti odpovědět.
    V první řadě, chceš-li UB za jeden prohřešek, neměl by ses zde dopouštět dalšího (nevhodné chování). Každopádně pokud stále používáš nick Skiller72, můj ban Ti vypršel v únoru a nyní probíhá trest od @Ariesa.
    Jestliže se jedná o nick damianant, žádost rovnou zamítám. 
  • Ok :/ i tak skillera nepoužívám a je mi u píči  ..
  • Ja to serem takýto skurvený server som ešte nevidel zajebaný admini moderátory helperi ...
  • A nepochopil jsem to že používam nick Skiller72 je tam ban tak co tu meleš ?? Když mi nebudeš odpovídat do 3 dní beru to jako ignorace :)
  • Skurvený server ani UB mi nevíte dát když už hacky  používat nechci tak si ten svuj server nechte jebu vás šílenci plný forko hackeru co ani anti cheat poradní nevíte dát píči dávate tu každému bany a ani nevíte udelat anti cheat píči ješte mi tu Rius meleš o Skillerovi když má ban tak mi vlez víš kam ty šlapka zajebaná pojebaná prijebaná 
    - Od Skilleríka pre píčuský AT 
    :)
  • Ani AT není po ruke když hráči našli hackera nebo se neco stalo ani 1 z AT neví být online každý den naco tu v AT vúbec ste vy k*koti ?
  • Si trochu protiřečíš že nehackuješ, a ještě k tomu zadáš o unban když hackuješ na : Nikokill162 
  • TouToune nebrec sám máš multi acc tak drž hubu kkt
  • A Riusko já som nechcel unban na Skiller72 ale na damianant ")
  • 11 ročny kido ma nejaky neslušny slovnik :DC Damianante 
    Takto ta Mamka/Ocko vychovaly ? Keby že toto ukeže niekto tvojim rodičom
    by si dostal takeho zaracha na Počitač že by si reval a prosil aby ti odpustili.
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Vzhledem k tomu, že se nakonec jedná o můj ban (jelikož žádáš na nick damianant), můžeme považovat za plnohodnotné vyjádření můj komentář nahoře. Jelikož se zde rozmáhá nevhodné chování, berte toto jako poslední varování, příště přijde trest i zde. Lockuji
Tato diskuze je zavřená.