Žádost o unban

Nick : Lizachen
Důvod banu : KA
Admin : Rius_

Moje vyjádření : Dobrý den, když jsem dostala Ban tak jsem nehrála já ale můj bratr, účet si lépe zabezpečím, vypnu autologin, udělám všechno aby se mi už na účet nedostal, tímto bych vás chtěla znovu požádat o unban, chápu že musíte potrestat účet na kterém byl prohřešek ale já v tu chvíli nehrála tak k tomu prosím přihlédněte, uběhlo už více jak půlka banu a už jsem si vytrpěla dost, server mi strašně moc chybí a je mi to líto že jsem potrestaná za to co jsem neudělala, budu vděčná i za to že si na mě uděláte čas.    Děkuji mnohokrát : věrná hráčka Lizachen 

Komentáře

• Lizachen to mužu ŕíct i já že mám bráchu co hackuje na mím učte ... xdd

• upraveno 17. August
    Lizachen,pokážde co si pod spawnem tak cheatuješ... Pokážde.. (jak sem hral kazdy den si mela hacky)
  • Lizachrn , souhlasím s trollem skoro furt si zapínala a to než si dostala ban byly týdny hraní takže brácha se ti dostal skoro každý den na GT s hackama? A pokud máte stejný PC tak proč ty háčky z toho PC nevymazes , Btw. Tak tady napiš Nick bratra :D a když bude existovat a IP bude stejná tak ti alespoň budeme věřit , ale unban nedáme :)
  • troll ty ticho sam maš hacky hochu 
  • Bratrův Nick ti klidně napíšu ale někam jinam než sem, a ne, nehackuju, i @0_ImScoobik_0 ví že se mi dostal na účet a že nehackuju 
  • Ano ano , jak říkám bratr se ti dostával každý den + - měsíc a hackoval tam kdybych byl nějakej udavač tak bych tě už dávno natočil , jo a jiná za účet si každý ručí sám , tudíž si musíš ban užít i ty a maximálně to můžeš doma pěkně bratrovi vysvětlit 

Hezký den přeji 
  • Dane, ty radši drž hubu hochu :D Videl sem videjko jak hraješ legit, púlka hitú šla do vzduchu :D bez hackú si nic
  • Jasne ty si videl vše Lko ani te neznam :DD
  • Umim jitterclick ty hackere :DD
  • Už sem nepište, děkuju 
  • Vúbec mne neznáš lamko, vúbec, zapni mozek a uvidíš, ale ty ho ani nemáš, jakej jitter? chlapče ty si zaplej jak mé babičky žárovka, když to vypneš, skapeš nasereš se protože nekdo zabil lebo si velký "King" a zapneš sa zas.
  • Jasne xdd ty si asi jeden s tych co ode mne dostali tak ted mi tu nadavaju...
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahojky, jelikož jsem byla v zahraničí, na Tvou žádost reaguji až nyní.
    Plnohodnotné vyjádření nalezneš tu: http://forum.gameteam.cz/discussion/62460/zadost-o-unban-rius
Tato diskuze je zavřená.