Neaktivita

Dobrý den, mám jednu otázku, teď jsem mc nehrála cca 4 měsíce a mám smazaný ostrov, na ostrově jsem strávila cca 150 hodin a dala do něj nějaké peníze, takže bych se chtěla zeptat jestli jde ostrov vrátit nebo mám nárok na náhradu, anebo je vše ztraceno. Děkuji za pochopení Susane.

Komentáře

• Ostrov se smaže za nějakych 40dnů měl/a si stím počítat jestli si dávaš pauzu a pak následně věci schovat do end truhly:)

Packoo
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    Bohuzel takhle zpetne to resit jiz nelze. Pokud vis, ze tu delsi dobu nez 30 - 40 dnu nebudes, tak je nutne o tom napsat predem. Zalohy ani 4 mesice zpet nejsou k dispozici.
  • Rozbil se mi počítač tak jsem na mc nebyl dost dlouho a po 4 měsíců se přípojim a celej skyblock pryč.
    Už jsem si tam koupil věcí za skutečné peníze a teď je to pryč nevíte co mam dělat??
  • dostal som ban prosím aj mne zalohujte skyblock bude tam hrať mojbrat a kamoška ale ja nie oeky?
  • Bronze_ForEver tvůj Brother to zacal hrat jen ,aby jsi ty neztratil věci , protože te ta tva kamoska SofiaGirl pomalu okrada pokud ot nevis :D a zaslou zil jsis to nemel jsi mit Fly hack , takze te nemůžou zálohovat ,když si udelal tento prestupek a když 40 dni majitel na ostrove nini smaze se a tvůj bracha není majitel takze kappa :D

-moon

• ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    Pokud neco chcete napiste si do vlasniho topicu prosim.
Tato diskuze je zavřená.