Návrh - rodina

Zdravím,
v poslední době je velice oblíbené hraní na rodinu, ovšem v 99% případech to nějaký rošťák zničí.

Co bychom tedy navrhli?
Zakázat lidem, kteří jsou pouze přidaní na pozemek používat WE, aby nemohli ničit pozemky.
K použití WE na cizích pozemkách by museli mít Trust.

Myslím, že by tuto změnu dost lidí ocenilo. Pište své názory a upomínky do této diskuze.

Komentáře

 • @0_ImScoobik_0 ;
  Samozřejmě, že návrh nepotěší všechny, je jasný, že je dost lidí, kteří rádi ničí, a proto to dost lidí neocení, ale myslím, že ikdyž to třeba bude stát práci si s tím pohrát a nastavit, tak to větší část komunity jistě ocení. Aktuálně totiž pravidla GT nahrávají ničitelům, podle pravidel totiž za zničení může majitel pozemku, který jim neměl dávat povolko, ale když chcete hrát různé hry či od někoho pomoct, nemáte možnost jak jim dát povolení stavět a  zároveň jim zamezit WE.
 • @GTSD šlo by jen udělat ze bys si jim dal jen pvl a nedalo mu to právo na world edit.
 • @Kikin_PvP ;
  Vždyť to píšu, jen povolko, na WE by byl potřeba trust.
 • @RedStoneManCZ ;
  Nechci nijak otravovat, ale nemohl by alespoň někdo z AT napsat svůj názor, popř. zda by se to dalo zrealizovat či ne. Neberte to jako, že bych Vás chtěl nějak nahánět, to vůbec ne, naopak si práce AT velice cením, jen bych byl rád, kdyby se k tomu někdo vyjádřil děkuji.
 • Ahoj,
  na Creativu musíme z důvodu bezpečnosti hráčů a jejich pozemků rozlišovat zda chce majitel hráče přidat na pozemek pomocí /p add a povolit mu tak stavění jen když je majitel online, anebo jestli chce hráči povolit stavění i když je majitel offline, pomocí /p trust. Povolit WorldEdit jen hráčům, kteří můžou stavět i offline je pro většinu hráčů velmi omezující a majitel by tak musel hned povolovat i stavění když je offline. To mi přijde mnohem nebezpečnější než když hráče na pozemek pouze přidáš, zahraješ si s ním a po odpojení ti nemůže nic zničit. Vždycky platí, že majitel pozemku by si neměl přidávat nikoho, komu plně nevěří. Tvůj nápad však předložím Redovi. Díky za nápad.
  Hezký den, TrytreeCZ
 • @TrytreeCZ ;
  Zdravím,
  naprosto chápu, že ne každý si chce přidat hráče, aby mohli stavět, i když je offline, ale přesto by byla fajn nějaká možnost hráčům WE zakázat. Je pravda, že hráči by si neměli přidávat nikoho, komu plně nevěří, ale komu můžeš plně věřit v online světě, kde nikoho přímo neznáš?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.