Přidání IS Levelu

Dobrý den...

Mám nápad na přidání IS Levelu na minihře skyblock..
Příkaz /is level

Bylo by to celkem super, že by se dal zjistit level ostrova. Například když má někdo celý dia block is, a dal by /is level. Tak by mohl zjistit svůj level.

AdminTeam, napište mi, jestli to přidáte. Popřípadně i informace jiné.

Komentáře

• mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    Ahoj, a k čemu by takový IS level sloužil?
  • K čomu asi :D:D Hráči majú radi kompetitivitu, urobiť TOP rebríček ostrovov by hráčom dodalo väčšiu chuť zdokonalovať ich ostrov a dosiahnuť tak 1. priečku v danom rebríčku ;)

Je to tak v každej hre a preto to tí hráči hrajú. Kompetitívnosť nadovšetko. 
  • mrmilamrmila
    AdminModerátor fóra
    upraveno 12. September
    A chápu-li dobře hodnoty do IS level, by přidávaly různé bloky co bys tam měl postavené? S tím, že každý blok by přidával jinou hodnotu? 
    Příklad že cobblestone  hodnota 0,1 a třeba Emerald block 10? 

Takže výsledek by byl takový, že všichni by chtěli ostrov z emeraldů, pouze ošklivý hnusný kvádr 98x98x256 pouze z emeraldbloků, jen aby se umístili na první příčce?

Nebo jak si představuješ hodnocení do IS level?
  • @mrmila ;

Ano, Cobble stone hodnota 0,1 levelu is. Emerald 10.

Kvůli tomu by tu hrálo i více hráčů.
  • @BasicMemer ;
    musím souhlasit s panem mrmilou... Tento způsob hodnocení by nahrával jen tomu, že by hráči stavěli nesmyslné IS z cenných bloků, a nemělo by to s krásou nic společného. Obávám se, že by to bylo naopak. Takže na prvním místě, s nejvyšším IS lvl by byl ostrov, který by byl absolutně ošklivý, ale plný jen vzácných bloků a to by vážně bylo o ničem :)
    Pokud vím, je spousta krásných ostrovů vyrobených jen z hlíny a dřeva, nepřesahující rozlohu 30x50 bloků. Jsou to malebné IS, které se mi líbí daleko víc než blok 98x98x256 plný emeraldů :) 
    Za mě nápad fajn, nicméně provedení by bylo nereálné a nakonec by odradilo od stavění krásných islandů :)
  • @Marshmalo Taky s tebou souhlasím. A díky za hodnocení nápadu.

Tato diskuze je zavřená.