Problémy na annihilation.

upraveno 13. September v Nahlášení chyb

• Zdravím, chtěl bych nahlásit chyby na annihilation.
    1) Při čekání na annihilation lobby se stává, že jsou někteří hráči posíláni na lobby se zprávou viz. obrázek níže
    2) Vím, že asi nebudu první, který sem dává problém s prutem, ale už je to pár měsíců, co nefunguje tak, jak by měl.
    3) Nově se začal objevovat problém, kdy se zaseknu na místě a pár sekund se nemůžu hnout z místa, protože mě to na to místo vrací
    4) Další novinkou je problém, kdy jste ve vodě a začne vás to posílat níž a níž do vody. Neumžete z vody vylézt. viz. video níže 
  • Kde se konkrétně chyba vyskytuje. Annihilation
  • Datum a čas, kdy se chyba vyskytla.1, 3 a 4 se začaly vyskytovat včera večer okolo 6. hodiny.
  • Váš herní nick:JakubkooX
  • Screenshot, video které ukazuje chybu: https://beta.ctrlv.cz/wMRl ,

Předem děkuji :) Jakubko.

Komentáře

• upraveno 13. September
    Zdravím pri jakej verzie sa to deje
    @jakubkoo

• upraveno 13. September
    @0_ImScoobik_0 mě to vyhazuje na verzi 1.8.9 vanilla + optifine 
    dokladam obrázek z dneška: 2019-09-13_19.37.24 

• Verze 1.8.9 Badlion Client.

• Deje sa to aj mne ale ja mam verziu 1.8.9 PvPLoungeClient nemam rad tyeto bugy dokáže to zkaziť hru, 
  • Ozi115Ozi115
    Helper
    upraveno 15. September
    Ahoj @jakubkoo ;
    Dekuji za nahlášení, ale mám par otázek, když koukám na to videjko tak jde vidět že tě to buguje kvůli prutu, protože když jsi vyplaval normálně a pak použil prut tak ti to šlo. Jinak doporučuji hrát na verzi 1.8 - 1.8.9(bez módu) 
    K zastavování hitovaní dochází při detekci hacku KillAura.
    Ještě jednou děkuji za nahlášení.

-Ozi115
  • Dobrý, toto plavání bych považoval za menší chybu. Spíš mi více vadí to posílání hráčů na lobby. Díky této chybě je annihilation a ostatní minihry nehratelná. @Ozi115 , nevíš, co se děje? Na forum jsem se dočetl, že se takové věci děly i pár let dozadu. 
    Hezký den, JakubkooX.
  • Zdali myslíš na lobby anni, když klikneš na výběr kitu.Tak to teď momentálně řešíme 

-Ozi115
  • A ještě by mě zajímalo, proč se tento bug s plaváním začal objevovat až teď. Na GameTeamu hraju nějaký ten rok a nikdy jsem takový problém neměl. Sekal se vždy jen prut.
    Hezký den
  • @jakubkoo to můžou způsobovat vaše mody, zdali tam máte nastavený sprint atd..
    Proto doporučuji hrát na 1,8 až 1,8,9 :) (bez modu)

-hezký zbytek dne Ozi115

• Môže za to anticheat nič iné.
  • @Ozi115 bohužel to není jen na lobby anni, už se to děje dokonce i při hře. Kdyby to bylo jen na anni lobby, tak by se to nějak dalo přežít. Jenže když vás to pošle na lobby uprostřed hry, tak ta hra ztrácí smysl.
    Hezký den.
  • @Ozi115 Ano, já vím, že jsi mi tady odpovídal. Ale chtěl jsem ti dát vědět, že na klasickém MC klientovi s OF se děje to samé.

• @Ozi115 zdravim. jak jsem dokladal screen je to verze minecraftu 1.8.9 optifine a kickuje mě to mám tušení že za to módy nemůžou ale stala se chyba na serveru jelikož přesneji do cca 25.8.2019 anni bylo hratelné.
    pak se to nějak začlo kazit kolem 30.8.2019 pak to bylo jakoby fixnuté kolem 2.9.2019 a od 7.9.2019 se to hrát nedá.
    chyba není na naší straně. ale na straně serverové :) 
  • ahoj @Brualek ; podíváme se na to 

hezký zbytek dne Ozi115
  • Problém je s neustálém laděním AC , nekritizuju , ale Jen říkám čím je to zpusobene.
    At už máš Hack Client nebo vanillu nebo čistou verzi nebo co já vím tak to kickuje a ten prut , to je katastrofa .
    Opakuji Nekritizuji!!
  • @Nizik myslím, že krtizovat klidně můžeš, protože problémy s prutem jsou tu okolo roku. 
  • upraveno 16. September

• Jak říkám , takovým rádoby testováním se zde povolilo několik modulů , ale jako jsou věci bugy prutu , bug ve vodě , bug na liánách a jídlo to se akorát zhoršuje.
    Ale vše je ve vývojí a věřím že se to nějak vyřeší jelikož se o AC stará pověřená osoba @Ozi115 který tomu rozumí takže to bude snad co nejdřív dobré
  • upraveno 16. September
    @jakubkoo aj viac

• @Master_PVPSK ; o to horší to potom je. Přijde mi, že za poslední rok se nic nezměnilo na GT k lepšímu. Že by třeba něco opravovali nebo tak. Je to buď stejné, nebo ještě horší.

• Za všetko môže scoobik.
  • Scoobik je borec , nejlepší skid user kterýho znám 
  • nejhorši a on nepouživa skid.
  • @Ozi115 dodavam screen

2019-09-16_18.47.31 módy optifine vanilla mc 1.8.9 a jak jsem psal. CHYBA není u nás. např. připojil jsem se na lobby CRYSTALS dal jsem si kit a kicklo mě to. budu hádat chyba je u mě? že jsem rádoby legit hráč a nepovyšuju se nad ostatníma? stejně co znám lidi a mají hacky. tak je to nekicklo ani jednou že by měli nebo podezření na AC. takže kde je chyba? v serveru v nás? či v nastavení? hmm? bylo by slušné kdyby se s tim něco začlo dělat. jelikož jestli to půjde takto dál. životnost serveru se zmenší. kdysi to bylo 2.5K hráčů teď to je ani ne 500 tak co třeba za půl roku? 30-40? hmm? jestli se jakoby snažíte zničit server blbostma např. HSKO žeo. a né starat se o globalní minihry tak to nepůjde dobře. server začne prvně padat vypne se pak se zapne a pak už nepůjde třeba vůbec. mělo by se s tim něco dělat. jak ty @Ozi115 tak i Devloperský Team. spoleham se na tebe. tak to nezapckej jako někdo před tebou dík za přečtení :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.