Nábor do kamarádovo guildy

Zdravím! 
Právě probíhá nábor do guildy TeamNiqht [TANT]
Guilda je nová, takže hledáme nějaké spolupracovníky, kteří by s kamarádem dali první guild upgrade :)

Tady si můžete napsat přihlášku

1. 
Věk: 13+ (Lze udělit výjimka)
2. Level na serveru: 80+ (Lze udělit výjímka)
3. Odkaz na banlist:
4. Odkaz na profil:
5. Vaše chování:
6. Denní aktivita na serveru: 1+ hodin denně
7. Odehrané hodiny na serveru: 100+
8. Kolik skore vyděláte denně: 1000+
9. Kolik tokenů přispějete denně: 100+

Přeji vám hezký den!
- xNiqht

Komentáře

• Odkaz na guildu: http://guilds.gameteam.cz/?p=guild&g=30884

Přeji vám hezký den!
    - xNiqht

• kdo by chodil prave k nemu do G? zbytečná diskuze.
    spamuje forko neumí se chovat ve hře 
    lže uraži dělá se arogantním borečkem
    pry mu je 20 pak piše 16 a nakonec 14.
    takže jednoduše nechodit k nemu do G dk neumí se vůbec ale fakt že vůbec chovat 
  • Zdravím :)

Nikdy jsem kamaráda neviděl urážet, lhát. Chová se správně, nelže. Když někdo napíše že mu je 16, tak mu je 16. Možná to myslel tak, že psal i někoho jiného věk, vůbec nevím. Ale popravdě mu je 16.

Hezký zbytek dne! :)
    - xNiqht <3
  • Zdravím

V tomto musím souhlasit s @Brualek Hráč opravdu nadává, lže a chová se slušně. A o tom věku ani nemluvím.. jak psal Brualek - Jednou napsal 20, pak 16 a nakonec 14. - Na forumu se též chová neslušně, a má nejspíše 4 účty...

Přeji hezký den.
    - Cassík
  • Zdravím

Tak o tom bohužel nevím, hrál jsem s ním a nikdy nenadával.
    Nevím, jestli mi to tajil, že nadává, když semnou nehrál.
    Ale já mu btw. odpustím. Pod podmínkou, že se to nebude opakovat.
    Je to snad můj jedinej kámoš :D :D :D 
    Odpuste mu teda taky. 

Příjemný zbytek dne!
    - xNiqht
  • upraveno 18. září 2019
    @xNiqht  lhářum neodpouštím stejně jako hackerům nebo dětem co provokujou
    takže smůla. o odpuštění může zažadat někde jinde. u mě ho nenajde :) 
  • Zdravím

Jestli mu neodpustíš, tak nevadí. Hlavně mu nic nepiš/nevyvolávej s ním hádku, nebo zase začne nadávat, a bude mít problémy. Děkuji za přečtení zprávy.

Příjemný zbytek dne!
    - xNiqht
  • A ještě jedna zprávička.

Sekce Guildy/Nábory slouží pouze pro ty, co hledají hráče do své guildy. Nikoli na to, aby se tu spamovaly zbytečné zprávy. Jestli se chcete dále bavit, tak mi pište do wall.

Příjemný zbytek dne!
    - xNiqht <3 :)
  • @xNiqht KDYŽ SE REGISTROVAL NA SERVER souhlasil s pravidlama. neznalost pravidel se neomlouvá takže mu neodpustím. a až přestane lhát a uvedomí si chybu může mi napsat a domluvím se s ním :) do té doby mi je ukradeny. a budu si s ním psát kdy chci a kdykoliv chci. nikdo mi to nezakaže nebo snad jo? TY? nebo ON? jako sry.. ale cituji tě "Je to snad můj jedinej kámoš" to máš asi hodně sad life že nemáš kamardy a zastavaš se lhaře podvodníka provinilce nadavače uražeče arogantné děcko to je. tolik ti napišu. :) 

//lock zbytečná diskuze dk 
  • Ahoj

Přestan urážet mého kamaráda. A zbytečná diskuze nikoliv. Jestli se to lockne, udělám další diskuzi.

Příjemný zbytek dne! :)
    - xNiqht <3
  • @xNiqht nikdo nikoho neuraží. piši pouze pravdu. svého tzv kamaráda asi neznáš :/ 
    viz :http://ban.gameteam.cz/users/madamepotus
    takže papa :) pane arogant 
  • [RE]

A ještě jedna zprávička.

Sekce GUildy/Nábory slouží pouze pro ty, co hledají hráče do své guildy. Nikoli na to, aby se tu spamovaly zbytečné zprávy. Jestli se chcete dále bavit, tak mi pište do wall.

Příjemný zbytek dne!
    - xNiqht <3 :)
  • @xNiqht si studoval pravidla forka že me jdes ted poucovat? hmm? 
    projdi si banlist hrace 
    http://ban.gameteam.cz/users/madamepotus najdes tam ban ktery expiroval vcera s udlenim duvodem "Opakovane nevhodne spravanie" pokud ti toto nestačí jako důkaz že se hráč neumí chovat a že opakovaně nadava lže neumí se vyjadřovat slušně. nemáš zde co dělat. tolik ti povim. lhaři zde nemají co konktretně dělat. když někdo lže a dejme tomu že řekne pravdu nikdo mu jí neuveří. takže si prvně uvědom co pravě teď děláš :) 
  • [RE]

A ještě jedna zprávička.

Sekce GUildy/Nábory slouží pouze pro ty, co hledají hráče do své guildy. Nikoli na to, aby se tu spamovaly zbytečné zprávy. Jestli se chcete dále bavit, tak mi pište do wall.

Příjemný zbytek dne!
    - xNiqht 3 
  • @Rius_ prosím o //lock

Guilda byla smazána.

Příjemný zbytek dne! :)
    - xNiqht
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.