HS PLUS a EXTREME - ZODPOVĚZENO

Ahoj, asi zde mluvím za všechny ale možná ne. Rád bych aby jste nějak zavedli že kdybychom si koupili HS EXTREME nebo PLUS tak bychom měli vše uložené, myslím tím Zakoupené sloty, váhy pluginů, "dny", a non-stop a také stavby například spawn. Rád bych věděl jestli byste mohli udělat aby se to vše uložilo a vložilo po koupi HS PLUS nebo EXTREME. Takže jestli byste byli hodní že byste to zavedli :smile: 

Komentáře

 • Souhlasím
  Mělo by se to tak zavést protože když si to Majitelé toho HS koupí a pracovali na tom hs hrozně moc dlouho tak by se to mělo něják udělat noo. • Vím že pro několik hráčů by to bylo Skvělé, ale pokud se nepletu tak to neudělají, vše si musíš znovu zakoupit (viz: https://mc.gameteam.cz/hracske-servery-plus/ )


  Nejsem člen A-Teamu ale asi by to nešlo, podle mě.. :smiley: 

  Přeji hezký den
  - Cassík
 • PeyotilloPeyotillo
  Moderátor
  Ahoj,
  píš prosím do správnej kategórie. Pluginy a mapa sa prenáša na HS EXTREME/PLUS (treba o to požiadať v mailu) ale čo sa týka váhy, non-stopu a expirácie to meniť nebudeme. HS EXTREME je dosť výkonný MC Spigot server s 3GB ramky na verziu 1.8.8. Pokiaľ chceš mať server pod vlastnou kontrolou, prejdi na hosting MultiMine, kde máš MC Spigot server 4GB ramky za 200kč.

  -Peyo
Tato diskuze je zavřená.