nejde se mi připojit na gameteam

Ahoj, dnes se mi nejde připojit na GameTeam. Píše mi: Připojení zablokováno zkuste to později!!!! nebo mi tam pouze svítí loggining in... potom disconneted.
Používám LabyMode 1.8.9.
                                                                       -risaku

Komentáře

• Ahoj,

Zkus počkat a připoj se za 10-20 minut.
  • Ahoj.
    Furt mi to nefunguje. Je potřeba video?

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Krásný den, máš správnou IP adresu? Připojení na ostatní servery funguje? Vlastníš originální minecraft? Doplň prosím informace
  • Ahoj.
    Originální minecraft nemám, připojení na ostatní servery funguje v pohodě, a IP adresu mam: Play.GameTeam.cz

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    V první řadě zkontroluj, že sis nezapnul funkci pro originální MC, tedy online-mod.
    Na stránce skin.gameteam.cz se přihlas, rozklikni svůj nick a jestliže bude potřeba, zvol toto:

• Ahoj,
    Online-mode přihlašování mam vyplý, ale furt mi to nejde.

• Ahoj,

Zkus IP adresu - eu.gameteam.cz
  • Nelze se mi tam taky připojit a píše mi to že mam špatnou verzi MC. A zkusil jsem 1.8.9., 1.8. 1.12, 1.14.
    S jakou verzí se tam dá dostat?

• Ahoj,

Nu připojit se tam dá na všechny (myslím), ale vše je vytvořeno pro je 1.8.9
  • No tak mě to v tom případě nejde, zkouším 1.8.9. s labymodem i bez a nejde mi to.

• Ahoj,

Forge? protože Forge je na serveru zakázaný.
  • Forge nemám, mám jen čistý labymode, kde mam  CPS.
  • Ahoj,

Pokud-li ti to pořád nejde, tak musíš počkat na odpověď adminů, víc ti už pomoci neumím.
  • Ok díky i tak za vše, počkám.

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    @CassiusClay_CZ1 děkujeme za snahu, ale vyhni se zbytečným komentářům či dokonce spamu fóra a přenech řešení v rukách admin týmu, v opačném případě se bohužel jedná o pouhé přidělání práce... (Proč je vše, co jsi napsal, špatně: na eu.gameteam.cz se může připojit jen origo, což hráč napsal, že nevlastní. Poslední komentář nebyl nutný, pouze zahltil nové diskuze. Kdyby byl problém s forgem, zobrazí se jiná hláška a především se mu alespoň zobrazuje server.)

@risaku ; Má poslední otázka zní - máš u serveru veškerou nabídku (tj. obrázek, popisek, název), nebo se zobrazuje následovně? 
  • mám tam obrázek, ale vedle mi to píše to Can´t connect to server.

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Blokace připojení je u nás způsobena jen několika faktory: zapnutý online-mod u warez, umístění na blacklist, chybné internetové připojení na straně hráče, chybná IP adresa, trest v podobě banu, vlastnění forge; nu a v poslední řadě také zahraniční IP adresa. Jak jsem se sama přesvědčila, IP adresa, ze které se připojuješ, se Ti od doby registrace změnila. Pokud se změnila na zahraniční, přístup na server lze uskutečnit jedině pomocí eu.gameteam.cz, což je však pouze pro originálky. Doporučuji tedy kontaktovat svého poskytovatele a zjistit si bližší informace, případně situaci řešit s ním. V tomto případě Ti my nemáme jak pomoci
  • Na zahraničí se nezměnila, jen jiný hotspot.

• :( to se mi zase nechce

• co udělali s anarchií?:(

• Ahoj, po delší době, neměl jsem čas, ale jak jste mi psali, že mám IP z ciziny, tak ji mám z Čech.
  • Nebydlíš třeba nědo u hranic? Nebo máš slabé připojení?
  • od hranic:

44,2 km

• Budeš si to asi vyřídit s poskytovatelem tvého internetu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.